MIKUCKI Filip
1999-03-16
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMCZYK Daniel
1998-01-01
TL Białowieża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BACŁAWSKI Daniel
1998-11-26
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BORYS Mateusz
1998-01-01
ZSM Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BORZYM Damian
1998-03-02
ZSR Ostrożany
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRANKIEWICZ Kamil
2002-08-14
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRAŃSKI Piotr
2000-08-25
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUBINIEC Piotr
1998-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BUDERKO Kamil
1997-01-15
ZSBG Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CEKAŁA Lucjan
2000-01-01
PG 2 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CYWIŃSKI Marcin
1998-04-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DWORAKOWSKI Bartłomiej
1998-01-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
EDELWAJN Adrian
2000-03-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
FRONCZAK Albert
1999-03-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GIL Marcin
1997-05-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GŁÓDŹ Szymon
2000-10-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GODLEWSKI Bartłomiej
1999-01-01
ZSOiZ Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GORALEWSKI Patryk
1996-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GÓRALCZUK Daniel
1999-01-01
II LO BJN Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GROM Wojciech
1999-12-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GUTOWSKI Radosław
1998-01-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
HALBOWICZ Rafał
2001-01-04
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
HALICKI Zbigniew
1998-01-14
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JABŁOŃSKI Mirosław
1999-01-01
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JAKUBOWSKI Jakub
1999-08-06
ZSMiO 5 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KARPOWICZ Krystian
1997-06-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KAZBERUK Julian
2000-02-10
VI LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOCHANOWSKI Błażej
1999-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOZAKIEWICZ Michał
1997-09-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KROPIWNICKI Paweł
1997-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KUCZYŃSKI Łukasz
1999-06-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KULESZA Maciej
1999-01-27
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KUNDA Michał
1999-07-14
PG Czarna Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
LENGIEWICZ Mateusz
1998-03-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ŁAZARSKI Szymon
2002-09-20
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MALESZA Artur
1999-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MAŚLI Igor
2000-03-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MATKIEWICZ Łukasz
1997-05-08
ZSMiO 5 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MATUK Tomasz
1999-03-10
VI LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MATUSZCZAK Michał
1999-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MICUN Michał
1999-01-01
PG Czarna Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MIKŁASZEWICZ Jakub
2001-03-15
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MIŁKOWSKI Sylwester
1999-09-27
ZSOiZ Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MOCARSKI Patryk
1998-03-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
NAUMOWICZ Rafał
1997-01-01
TL Białowieża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
NIEBRZYDOWSKI Damian
1998-01-01
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
NIEBRZYDOWSKI Łukasz
1998-05-01
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
NIEDŹWIECKI Damian
2000-09-09
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
NIESTERCZUK Mateusz
1999-01-01
PG S 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
OPCZYŃSKI Marek
1998-12-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
OSMÓLSKI Szymon
1999-01-01
ZSOiZ Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
OWERCZUK Marcin
2001-02-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
POLECH Piotr
1998-01-01
ZSM Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PÓŁTORAK Szymon
1998-07-25
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PROKOPCZUK Emil
2000-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PRYMAKA Piotr
1998-05-08
ZSM Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
RAFAŁKO Mateusz
2000-01-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
RAFAŁOWSKI Karol
1999-01-01
PG Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ROSZKOWSKI Michał
1999-02-19
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SAWICKI Gabriel
2000-01-01
SG 3 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SIENICKI Krystian
1998-01-01
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SIEWIERTOKA Patryk
1999-02-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SKŁODOWSKI Marek
1998-01-01
ZSOiP Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SKOWROŃSKI Daniel
1999-01-01
PG Raczki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SKUTNIK Tomasz
1996-01-01
ZSE Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SOBOCIŃSKI Dominik
1998-04-02
ZSEiO 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SOSNOWSKI Sebastian
1998-01-01
VI LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SUDNIK Damian
1999-01-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SZCZĘSNY Michał
1999-02-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SZCZĘSNY Szymon
1999-04-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SZKLARZEWSKI Błażej
1998-12-15
ZSE Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SZKODA Michał
1997-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SZUBZDA Jakub
1998-11-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SZYŁAK Maciej
1999-01-01
PG 12 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SZYMAŃSKI Tomasz
1999-07-07
PG 9 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
TARGOŃSKI Mateusz
1998-01-01
ZSOiP Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
TAUDUL Krystian
1998-01-01
ZSZ Sokółka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
TOPOLEWICZ Damian
1999-01-01
PG 12 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
TYSZKA Mateusz
1998-01-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WALENTOWICZ Piotr
1998-10-03
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WĄDOŁOWSKI Patryk
1999-01-14
PG Kobylin Borzymy
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WILCZYŃSKI Dominik
1998-02-08
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WISZOWATY Andrzej
1999-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WŁOSTOWSKI Sebastian
2000-03-16
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WNOROWSKI Krystian
2000-05-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WOJTACH Karol
1999-01-01
ZSOiZ Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WSZEBOROWSKI Radosław
1998-06-17
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WYSOCKI Mateusz
1998-03-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ZALEWSKI Łukasz
1996-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ZIMNOCH Marcin
1998-12-03
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ŻEBROWSKI Oskar
2000-02-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik