HOŁOWNIA Krzysztof
2001-01-01
ZSS Supraśl
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRAŃSKI Damian
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRAŃSKI Piotr
2000-08-25
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHOJECKI Łukasz
2002-01-01
PG 17 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZAJKOWSKI Mateusz
2001-07-25
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DWORAKOWSKI Konrad
2000-07-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
EDELWAJN Adrian
2000-03-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GŁÓDŹ Szymon
2000-10-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GRABOWSKI Rafał
2001-01-01
PG S 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
ILCZUK Adam
2002-01-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JANKOWSKI Robert
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KLUCZYK Alan
2000-03-29
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KOC Krystian
2001-07-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KONASZEWSKI Sebastian
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KOWALEWSKI Jakub
2000-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOZIOŁ Albert
2001-09-27
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
LEŚNIEWSKI Krzysztof
2002-08-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MARCZAK Patryk
2000-06-02
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
OWERCZUK Marcin
2001-02-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PERKOWSKI Rafał
2001-03-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
POGORZELSKI Dawid
2001-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
RZĄCA Michał
2002-01-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SAWICKI Gabriel
2000-01-01
SG 3 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SITKOWSKI Jakub
2000-01-01
PG 17 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ŚLIWOWSKI Damian
2000-01-07
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
WASILEWSKI Michał
2001-05-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
WAŚKO Tomasz
2002-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
WIAZOWSKI Krystian
2002-01-01
PG 17 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WISZOWATY Łukasz
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WNOROWSKI Arkadiusz
2002-01-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ŻAMOJTUK Mateusz
2001-06-06
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik