JABŁOŃSKA Wiktoria
2002-12-17
AZS-AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BALCEROWSKA Dominika
2002-01-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTKOWIAK Agnieszka
2002-09-20
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTNIKIEWICZ Patrycja
1997-10-20
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BˇCZYK Katarzyna
2003-12-28
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna
2001-12-28
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BORACZYŃSKA Agata
2001-03-10
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BORUCKA Paulina
2001-11-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRYSZEWSKA Marta
2002-04-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHAMOT Maja
2003-10-16
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHOLEWA Aleksandra
2003-09-25
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHRAPEK Kamila
2003-09-24
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CIESIELSKA Kinga
2003-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZARNECKA Olga
2001-02-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DˇBROWSKA Klaudia
2002-01-17
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FERKOWSKA Matylda
2003-06-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FLIS Zofia
2002-05-20
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GOSCHORSKA Gabriela
2004-05-29
MAL-MKLA Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GÓRNIAK Kamila
2001-02-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GÓRNY Kinga
2002-04-26
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GUMOWSKA Maja
2002-02-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
HOFFMANN Julia
2002-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
IWANIEC Anna
2001-07-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JÓ¬WICKA Małgorzata
2002-06-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JURZAK Maja
2001-08-16
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KABAŁA Aleksandra
2003-01-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KACPRZAK Julia
1998-05-03
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KACZYŃSKA Pola
2004-02-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KALICKA Wiktoria
2001-01-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KALISZ Maja
1997-05-13
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KALITTA Victoria
2001-08-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KAMIEŃ Monika
2003-06-06
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KAMIŃSKA Zuzanna
2001-04-19
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KANIA Malwina
2003-04-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KAREŃSKA Agata
2001-06-22
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KASZUBA Agnieszka
1998-08-31
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KISLING Aleksandra
2004-05-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KŁOSIŃSKA Sara
2004-07-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOT Anna
1999-02-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOZŁOWSKA Natalia
2002-03-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KRAWIECKA Patrycja
2000-11-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KUBIEC Kaja
2001-01-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KUSY Emilia
1998-12-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
LACH Aleksandra
2000-09-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
LIPIŃSKA Milena
1999-03-05
O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LIZAK Weronika
2001-01-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŁYKO Anna
2001-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MACIAK Agnieszka
1998-05-04
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MACIEJEWSKA Paulina
2000-12-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MASIANIS Małgorzata
2002-06-15
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MC MAHON Oliwia
2003-08-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MICHNIEWSKA Anna
2001-07-30
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MIKIELEWICZ Anna
1997-06-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MI¦KIEWICZ Aleksandra
2000-01-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MROZIŃSKA Katarzyna
1998-02-10
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MUSIAŁ Julia
2002-08-28
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
OBERDA Julia
2000-09-25
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
OGIEGŁO Pola
2002-12-26
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
OLCZYK Martyna
2000-01-26
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
OLSZEWSKA Natalia
2004-12-15
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PABIAŃCZYK Michalina
2001-03-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PAWLAK Aleksandra
2004-06-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PAWLUK Alicja
2002-02-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PERKA Kamila
2002-05-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PLAK Malwina
2002-01-08
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PORĘBA Martyna
2002-05-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PROKOSIŃSKA Weronika
2003-07-16
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ROBAK Eliza
1998-11-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SIEDLECKA Weronika
2004-06-11
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SIEMBOR Maria
2001-06-19
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SKUBISZ Julia
2003-05-27
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SMOLARCZYK Julia
2005-07-13
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
STˇPOREK Urszula
2003-05-15
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
STRZˇBAŁA Aleksandra
2003-10-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SUDOŁ Julia
2001-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SZCZYGIEŁ Ada
2003-10-13
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SZYMANEK Maja
2000-07-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
¦LIWKA Maria
2005-06-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
¦MIAŁKOWSKA Maja
2002-04-30
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
¦MIETANKA Justyna
1994-09-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WEJMAN Karolina
2001-08-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WI¦NIEWSKA Lena
2003-04-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WODZIŃSKA Weronika
2005-07-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WO¬NIAK Anna
1997-06-16
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WO¬NIAK Oliwia
2006-08-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ZABŁOCKA Paulina
2003-05-02
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ŻABSKA Michalina
1997-02-14
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda
1998-08-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik