DRWAL Sara
2001-02-20
MLUKS Tarnów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
2 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
3 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
4 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
5 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
6 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
7 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
8 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
9 CIURUŚ Patrycja 2001-06-17 MLUKS Tarnów MLP
10 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
11 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
12 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
13 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
14 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
16 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
17 GAJDA Karolina 2001-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
18 GARNCARSKA Katarzyna 2001-06-22 KKB MOSiR Krosno PDK
19 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
20 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
21 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
22 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
25 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
26 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
27 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
28 KLUCZEWSKA Anna 2002-11-24 LKS Kłos Olkusz MLP
29 KOCJAN Wiktoria 2001-09-10 LKS Kłos Olkusz MLP
30 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
31 KOWAL Karolina 2001-03-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
32 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 KRUKOWSKA Bernadeta 2000-08-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
34 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
35 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
36 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
37 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
38 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
39 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
40 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
41 MACHAJ Kinga 2002-03-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
42 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
43 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
44 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
45 MARUT Natalia 2003-02-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 MAZIARZ Klaudia 2001-12-20 LKS Stal Mielec PDK
47 MEHLICH Zofia 2001-08-08 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
48 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
49 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
50 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
52 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
53 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
54 OLSZYNIAK Weronika 2002-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
55 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
56 OSYSZKO Izabela 2000-05-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
57 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
58 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
59 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
60 PIECHOTA Kamila 2004-11-06 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
61 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
62 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
64 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
65 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
66 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
67 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
68 SAPKO Marta 2003-08-15 KS Agros Zamość LBE
69 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
70 SIBIGA Marta 2001-05-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
71 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
72 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
73 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
74 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
75 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
76 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
77 SOBOTA Anna 2001-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
78 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
79 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
80 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
82 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
83 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
84 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
85 TOMCZYK Alicja 2002-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
86 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
87 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
88 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
89 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
90 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
91 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
92 WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
93 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
95 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
97 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
98 ZIĘBA Dominika 2003-04-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
99 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.059298992156982sekund