LENART Tymoteusz
2002-03-27
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
5 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
6 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
8 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
9 BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 KS Żeglina Sieradz LDZ
10 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
12 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
13 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
14 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
16 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
18 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
20 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
21 CHŁˇDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
24 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
25 CIEPŁY Krystian 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
26 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
27 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
28 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
29 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
30 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
32 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
33 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
34 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
35 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
36 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
37 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
38 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
39 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
40 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
41 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
42 DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
43 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
44 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
45 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
46 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
47 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
48 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
49 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
50 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
52 GAWENDA Rafał 2002-11-20 TS AKS Chorzów SLK
53 GERNAND Krzysztof 2002-02-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
55 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
57 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
58 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
59 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
60 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 GROCHOWSKI Marcin 2001-07-11 SKS Kusy Kraków MLP
62 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
63 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
64 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
65 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
66 HOŁUJ Jakub 2001-02-07 MUKS Gim 2 Nysa OPL
67 JACHYM Jakub 2001-07-13 LKS Stal Mielec PDK
68 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 JAKUBIEC Wiktor 2001-09-16 WKS Wawel Kraków MLP
70 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
71 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
72 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
75 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
76 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
77 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
78 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
79 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KAŃSKI Jan 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
81 KARWIK Kamil 1997-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
82 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
83 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
84 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
85 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
86 KNAPIK Michał 2001-10-25 ULKS Lipinki MLP
87 KNAPIK Piotr 2001-08-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
88 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
91 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
92 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok PDK
93 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
94 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
95 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
96 KORDY¦ Mariusz 2001-10-05 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
97 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
98 KOS Patryk 2001-01-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
99 KOWALISZYN Patryk 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
100 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
101 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
102 KOZIOŁ Jacek 2001-02-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
103 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
104 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
105 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
106 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
107 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
108 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
109 KULISZ Kamil 2002-07-28 MKS-MOSM Bytom SLK
110 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
111 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
112 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
113 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
114 KU¦ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
115 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
116 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
118 LE¦NIAK Konrad 2001-05-05 SKS Kusy Kraków MLP
119 LEWANDOWSKI Patryk 2000-08-16 GKS Piast Gliwice SLK
120 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
121 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
122 ŁACINIK Klaudiusz 2001-06-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
123 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
124 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
125 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
126 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
127 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
128 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
129 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
130 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
131 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
132 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
133 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
134 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
135 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
136 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
137 MIDER Marcin 2002-03-11 KS Victoria Trzebinia MLP
138 MIGAS Gracjan 2002-08-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
139 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
140 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
141 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
142 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
143 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
144 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
145 MORˇG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
146 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
147 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
148 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
149 NAWROT Jacek 2001-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
150 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
151 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
152 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
153 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
154 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
156 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
157 PADŁO Dominik 2001-01-13 UKS Kusy Bukowno MLP
158 PALUSZEK Michał 1999-02-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
159 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
160 PARAFINIUK Mateusz 2001-01-31 MKS-MOS Katowice SLK
161 PARUZEL Marcin 2001-01-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
162 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
163 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
164 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
165 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
166 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
167 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
168 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
169 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
170 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
171 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
172 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
173 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
174 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
175 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
176 POLAK Rafał 2000-01-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
177 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
178 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
179 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
180 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
181 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
182 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
183 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
184 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
185 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
186 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
187 RAŁ Mateusz 2005-03-01 UKS Sokół Zator MLP
188 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
189 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
190 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
191 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
192 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
193 RUDNIK Kacper 2001-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
194 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
195 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
196 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
197 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
198 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
199 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
200 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
201 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
202 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
203 SŁABOŃ Jakub 2001-10-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
204 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
205 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
206 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
207 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
208 SROKA Konrad 2002-01-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
209 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
210 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
211 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
212 STARZYK Nikodem 1996-04-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
213 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
214 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
215 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
216 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
217 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
218 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
219 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
220 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
221 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
222 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
223 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
224 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
225 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
226 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
227 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
228 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
229 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
230 ¦WIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
231 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
232 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
233 ¦WIĘCH Jakub 2006-01-01 ZSO Zator MLP
234 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
235 TARKOWSKI Michał 2002-07-17 KS Komunalni Sanok PDK
236 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
237 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
238 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
239 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
240 URBAŃCZYK Dominik 2001-12-16 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
241 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
242 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
243 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
244 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
245 WˇSEK Emanuel 2001-06-09 MKS Żywiec SLK
246 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
247 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
248 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
249 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
250 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
251 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
252 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
253 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
254 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
255 WŁUDYKA Dawid 2001-03-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
256 WNĘK Wojtek 2001-05-11 MKS Tempo Kęty MLP
257 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
258 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
259 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
260 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
261 WÓJCIK Mateusz 2006-01-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
262 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
263 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
264 WRÓBLEWSKI Mikołaj 2002-04-25 LUKS Strzałków LDZ
265 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
266 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
267 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
268 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
269 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
270 ZAWIŁA Adam 1999-06-14 WKS Wawel Kraków MLP
271 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
272 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
273 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 UKS Kobylanka MLP
274 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
275 ZINIEWICZ Jakub 1996-08-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
276 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
277 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
278 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
279 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
280 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
281 ZYGMUNT Adam 2002-12-18 SKS Kusy Kraków MLP
282 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
283 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
284 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17299890518188sekund