ZYBOROWICZ Bartłomiej
1998-02-05
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
2 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
3 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
4 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
6 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
7 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
9 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
10 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
11 DRĄG Mateusz 1997-01-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
12 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
13 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów POM
14 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
15 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
17 GĄSIEWICZ Szymon 1996-08-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
18 HACZKUR Cezary 1997-11-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
19 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
20 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
21 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
22 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
23 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
24 KAJDAS Adam 1999-05-09 UKS Filipides Teresin MAZ
25 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
26 KAPELEWSKI Michał 1997-08-19 ZSEiO 6 Łomża POD
27 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
28 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
29 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
30 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
31 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
32 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
33 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
34 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
36 KUBAJ Dominik 2001-09-06 MKS Pogoń Siedlce MAZ
37 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
38 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
39 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
40 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
42 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
43 LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 KS Podlasie Białystok POD
44 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
45 MALINOWSKI Andrzej 1996-02-29 ZSEiO nr 6 Łomża POD
46 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
47 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
48 MICHALSKI Jan 2001-04-23 niestowarzyszony POL
49 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
50 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
51 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
52 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 MYDLAK Tomasz 1994-05-20 MKS Agros Chełm LBE
54 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
55 NOWIŃSKI Kacper 2000-01-30 KS Zawkrze Mława MAZ
56 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
57 PAWELEC Albert 1998-07-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
58 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
59 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
60 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
61 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
63 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
64 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
65 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
66 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
67 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
68 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
69 ROMASZKO Albert 1998-11-26 MKS Unia Hrubieszów LBE
70 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
71 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
72 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 MUKS Płock MAZ
73 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
74 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
75 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
76 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
77 STACHURA Ignacy 2001-11-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
78 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
79 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
80 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
81 TOMASZEWSKI Maciej 1997-06-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
82 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
83 WEREDA Bartosz 2001-06-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
84 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
85 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
86 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
87 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
88 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
89 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
90 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
91 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
92 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
93 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
94 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.67381811141968sekund