OPOCKI Michał
1998-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 BARAN Filip 2000-12-28 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
3 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
4 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
5 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
7 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
8 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
9 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
10 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
11 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
12 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
13 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 WKS Flota Gdynia POM
14 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
15 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
16 DEREŃ Patryk 2001-08-23 KB Witar Tarnobrzeg PDK
17 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
18 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
19 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
20 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
21 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
22 DUDAR Dawid 2000-05-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
23 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
24 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
25 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
26 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
27 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
28 GAJECKI Dawid 2000-03-25 ULKS Lipinki MLP
29 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
30 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
31 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
32 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
33 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
35 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
36 GRYGOLEC Miłosz 2006-09-20 KB Krościenko Wyżne PDK
37 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
38 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
39 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
40 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
41 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
42 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
43 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
44 JAROSZ Jakub 1998-08-25 UKS 55 Łódź LDZ
45 JAWORSKI Maciej 1996-03-14 Gimnazjum Słońsk LBU
46 JENDRZEJCZAK Damian 1998-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
47 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
49 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
51 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
52 KAWALER Wojciech 1998-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
54 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
55 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
56 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 KLIMEK Kacper 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
58 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
59 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
60 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
61 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
62 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
63 KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 KKL Kielce SWK
64 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
65 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
66 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
67 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
68 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
69 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
70 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
71 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
72 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
73 KWAŚNIAK Kamil 1998-02-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
75 LASOTA Bartosz 1999-07-03 ULKS Gryf Rytwiany SWK
76 ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 STS Pomerania Szczecin ZPO
77 ŁAKOMY Mikołaj 2000-08-24 LKS Stal Mielec PDK
78 ŁĄCKI Kamil 1999-04-25 LKS Stal Mielec PDK
79 ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
80 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
81 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
82 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
83 MATEUSIAK Cezary 1997-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
84 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
85 MICHALCEWICZ Michał 2000-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
86 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
87 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
88 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
90 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
91 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
92 NAWROT Patryk 1998-08-13 AZS-AWF Gorzów LBU
93 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
95 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
96 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
97 OŚKO Krzysztof 1998-06-22 UKS Achilles Leszno WLP
98 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
99 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
100 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
101 PETKOW Paweł 1995-11-02 UMKS Junior Pionki MAZ
102 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
103 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
105 POŁYNKIN Dawid 1999-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
106 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
107 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
108 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 RACZYŃSKI Amadeusz 1995-04-26 WAT Warszawa MAZ
110 ROMAŃSKI Maciej 1999-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
111 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
113 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
114 RUTKOWSKI Michał 1997-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
115 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
116 SEREMET Mateusz 1998-05-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
117 SEROCZYŃSKI Jakub 1995-02-06 UKS G-8 Bielany MAZ
118 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
119 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 SKWIRUT Sebastian 1999-10-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
121 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
122 STACH Mateusz 2000-10-21 LKS Kłos Olkusz MLP
123 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
124 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
125 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
126 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
127 SZKOPAŃSKI Jakub 1995-09-22 niest. Warszawa MAZ
128 SZUBERLA Maciej 2000-06-23 LKS Resovia Rzeszów PDK
129 SZUDY Eryk 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
130 SZYMAJDA Marcin 1993-09-27 niest. Warszawa MAZ
131 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
133 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
134 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
135 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
136 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
138 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
139 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
140 WOJTASEWICZ Piotr 1998-03-07 KU AZS SGGW Warszawa MAZ
141 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
142 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
143 ZACHARKO Krzysztof 1999-07-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
144 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
145 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
146 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
147 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
148 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
149 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
150 ŻAK Marcin 2002-06-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18731498718262sekund