OPOCKI Michał
1998-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 BARAN Filip 2000-12-28 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
3 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
4 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
5 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
7 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
8 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
9 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
11 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
12 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
13 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
14 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
15 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
16 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 WKS Flota Gdynia POM
17 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
18 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
19 DEREŃ Patryk 2001-08-23 KB Witar Tarnobrzeg PDK
20 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
21 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
22 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
23 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
24 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 DUDAR Dawid 2000-05-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
26 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
27 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
28 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
29 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
31 GAJECKI Dawid 2000-03-25 ULKS Lipinki MLP
32 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
33 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
34 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
35 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
36 GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
37 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
38 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
39 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
40 GRYGOLEC Miłosz 2006-09-20 KB Krościenko Wyżne PDK
41 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
42 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
44 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
45 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
47 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
48 JAROSZ Jakub 1998-08-25 UKS 55 Łódź LDZ
49 JAWORSKI Maciej 1996-03-14 Gimnazjum Słońsk LBU
50 JENDRZEJCZAK Damian 1998-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
51 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
52 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
53 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
54 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
56 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
57 KAWALER Wojciech 1998-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
59 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
60 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
61 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 KLIMEK Kacper 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
63 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
64 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
65 KOGUT Andrzej 2001-01-01 WLKS Wrocław DOL
66 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
67 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
68 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
69 KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 KKL Kielce SWK
70 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
71 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
72 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
73 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
75 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
76 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
77 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
78 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
79 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
80 KWAŚNIAK Kamil 1998-02-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
82 LASOTA Bartosz 1999-07-03 ULKS Gryf Rytwiany SWK
83 ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 STS Pomerania Szczecin ZPO
84 ŁAKOMY Mikołaj 2000-08-24 LKS Stal Mielec PDK
85 ŁĄCKI Kamil 1999-04-25 LKS Stal Mielec PDK
86 ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
87 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
88 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
89 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
90 MATEUSIAK Cezary 1997-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
91 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
92 MICHALCEWICZ Michał 2000-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
93 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
94 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
95 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
97 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
98 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
99 NAWROT Patryk 1998-08-13 AZS-AWF Gorzów LBU
100 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
101 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
102 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
103 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 OŚKO Krzysztof 1998-06-22 UKS Achilles Leszno WLP
105 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
106 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
107 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
108 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
109 PETKOW Paweł 1995-11-02 UMKS Junior Pionki MAZ
110 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
111 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
112 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
113 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
114 POŁYNKIN Dawid 1999-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
115 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
116 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
117 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
118 RACZYŃSKI Amadeusz 1995-04-26 WAT Warszawa MAZ
119 ROMAŃSKI Maciej 1999-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
120 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
121 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
122 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
123 RUTKOWSKI Michał 1997-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
124 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
125 SEREMET Mateusz 1998-05-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
126 SEROCZYŃSKI Jakub 1995-02-06 UKS G-8 Bielany MAZ
127 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
128 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
129 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
130 SKWIRUT Sebastian 1999-10-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
131 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
132 STACH Mateusz 2000-10-21 LKS Kłos Olkusz MLP
133 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
134 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
135 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
136 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
137 SZKOPAŃSKI Jakub 1995-09-22 niest. Warszawa MAZ
138 SZUBERLA Maciej 2000-06-23 LKS Resovia Rzeszów PDK
139 SZUDY Eryk 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
140 SZYMAJDA Marcin 1993-09-27 niest. Warszawa MAZ
141 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
142 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
143 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
144 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
145 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
146 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
147 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
148 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
149 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
150 WITKOWSKI Paweł 2003-01-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
151 WOJTASEWICZ Piotr 1998-03-07 KU AZS SGGW Warszawa MAZ
152 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
153 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
154 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
155 ZACHARKO Krzysztof 1999-07-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
156 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
157 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
158 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
159 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
160 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
161 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
162 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
163 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
164 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
165 ŻAK Marcin 2002-06-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.089182138442993sekund