ŁOJEK Daniel
1999-01-10
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ACHMAD Alan 1997-01-01 VI LO Białystok POD
2 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
3 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
4 BABICKI Bartosz 1996-01-01 ZST Białystok POD
5 BANDZIUL Adam 1999-01-01 ZS Suchowola POD
6 BARTNIK Jakub 2003-01-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
8 BIELAK Dawid 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
9 BLIŹNIUK Michał 2001-04-07 AZS UMCS Lublin LBE
10 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
11 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
12 CHMIELEWSKI Paweł 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
13 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
14 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
15 CZYŻYK Mateusz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
16 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 DELEGACZ Szymon 2002-01-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
18 GAJOSZ Kacper 1998-05-25 MKS Agros Chełm LBE
19 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
20 HARASIMOWICZ Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
21 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
22 JAROSIŃSKI Adrian 1999-02-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
23 JUREWICZ Patryk 1998-01-01 ZSE Białystok POD
24 KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
25 KONDEJ Piotr 1998-03-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
26 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
27 KOSSMANN Filip 1996-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
28 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
29 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
31 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
32 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
34 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
35 MALEC Tomasz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
36 MALISZEWSKI Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
37 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
38 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
39 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
40 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
42 MILLER Bartłomiej 1996-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
43 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
44 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
46 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
47 OSIENNIK Łukasz 1998-10-03 KS Podlasie Białystok POD
48 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
49 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
50 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
52 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
53 SAWCZYŃSKI Piotr 1994-01-30 KS Podlasie Białystok POD
54 SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
55 STĘPIEŃ Maciej 1997-01-23 KS Wisła Puławy LBE
56 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
57 SZMIT Paweł 1997-01-01 niest. Białystok POD
58 SZTANDUR Piotr 2000-08-05 MKS Inowrocław KPO
59 TOFIL Mateusz 1999-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
60 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
61 TYCNER Paweł 1999-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
62 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
63 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 ŻABIŃSKI Łukasz 1995-03-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
65 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.061374187469482sekund