FUDAŁA Jakub
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMOWICZ Damian
2005-04-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AUST Alex
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BINKIEWICZ Maciej
2003-07-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BŁAŻ Adam
2003-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOBER Paweł
2003-02-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BORÓWKA Mateusz
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUBNIAK Mateusz
2003-01-29
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BUJAREK Rafał
2004-07-20
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BYDOŃ Oskar
2004-01-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHOLEWA Kacper
2002-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHRAPISIŃSKI Jakub
2002-01-01
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHWAST Klaudiusz
2004-12-14
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIESIELSKI Oliwier
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CIOŁCZYK Oskar
2003-07-22
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DYLEWICZ Mateusz
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DZIERWA Adam
2003-09-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
E O
2006-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GABRY¦ Kacper
2004-01-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GACEK Damian
2003-04-19
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GLONEK Michał
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GROCHAL Jakub
2003-01-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRYZIK Dawid
2003-01-01
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
HRYC Bartłomiej
2003-07-12
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JUSZCZYK Bartłomiej
2003-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KACZMARCZYK Dariusz
2003-03-02
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KAIM Mikołaj
2004-11-08
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KAPAŁKA Jakub
2003-10-17
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOŁODZIEJ Hubert
2004-01-01
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOSIBA Arkadiusz
2003-08-08
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KO¬LIK Jan
2003-06-06
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KUBAŃSKI Patryk
2004-09-24
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KWAK Patryk
2003-11-27
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KWINTA Wojciech
2005-05-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
LISZKA Nikodem
2004-07-19
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MIREK Jakub
2003-01-24
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MUCHA Mateusz
2002-05-14
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
OLSZYŃSKI Jakub
2003-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PACHOLSKI Konrad
2003-06-14
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PAJOR Paweł
2003-04-28
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PIEPRZYK Dominik
2002-07-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PIWOWARCZYK Przemysław
2003-11-12
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PULNAR Szymon
2004-06-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PYTLIK Marcel
2003-04-15
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
RAJZER Krzysztof
2003-07-02
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ROMBERG Adrian
2003-04-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SUDER Alan
2004-11-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SURMIAK Adam
2004-01-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SZCZUREK Patryk
2003-01-30
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SZCZYRZYCA Marcin
2003-02-18
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SZURA Konrad
2006-01-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
¦WIˇTEK Łukasz
2004-10-09
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
¦WIERZOWSKI Sławomir
2004-08-01
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
VOIGT Piotr
2005-03-04
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WAŁACH Liwiusz
2004-05-02
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WŁODARCZYK Nikodem
2006-04-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WOJTYGA Miłosz
2002-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WOZIWODZKI Jakub
2004-05-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WYWIAŁ Wiktor
2003-03-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ZEGAN Oliwier
2003-05-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ZYGMUNT Adam
2002-12-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŻELASZKIEWICZ Nikodem
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ŻERDA Piotr
2004-03-26
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik