SUDER Alan
2004-11-23
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Damian 2005-04-06 SKS Kusy Kraków MLP
2 ATROSZCZYK Igor 2006-09-22 AL WF Krzeszowice MLP
3 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
4 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
5 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
6 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
7 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
8 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
9 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
11 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
13 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
14 BURDZEL Dawid 2004-04-17 LKS Stal Mielec PDK
15 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
16 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
17 CHOLEWA Kacper 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
19 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
20 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
21 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
22 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
23 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
24 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
25 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
27 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
28 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
29 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
30 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
31 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
32 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
33 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
34 FRĄCZEK Kamil 2004-05-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
36 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
37 GABRYEL Maksymilian 2004-01-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 GAWRON Jan 2003-02-21 UKS Kobylanka MLP
40 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
42 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
43 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
44 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
45 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
46 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
47 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
48 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
49 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
50 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
51 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
52 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
53 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
54 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
55 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
57 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
58 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
59 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
60 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
61 KARCZEWSKI Krzysztof 2003-09-14 WKS Wawel Kraków MLP
62 KOCĘBA Piotr 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
63 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
64 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
66 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
67 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
68 KOWALCZYK Tymoteusz 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
70 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
71 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
72 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
73 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
74 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
75 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
76 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 LEPIARZ Daniel 2003-06-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
80 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
81 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
82 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
83 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
84 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
85 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
86 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
87 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
88 MAJDA Mariusz 2003-03-12 LKS Brzezina Osiek MLP
89 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
90 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
91 MAZUR Igor 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
92 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
93 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
94 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
97 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
98 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
99 ORSZULAK Kamil 2004-11-17 KKL Kielce SWK
100 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
101 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
103 PALEŃ Przemysław 2004-05-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
104 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
105 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
106 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
107 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
108 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
109 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
110 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
111 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
112 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
113 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
114 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
115 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
116 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
117 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
118 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
119 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
120 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
121 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
122 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
123 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
124 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
125 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
126 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
127 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
128 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
129 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
130 SUBOCZ Jakub 2005-02-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
131 SUMARA Oliwier 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
132 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
133 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
134 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
135 SZEWCZYK Wiktor 2003-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
136 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
137 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
138 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
139 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
140 SZYMACHA Maciej 2003-11-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
141 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
142 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
143 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
144 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
145 ŚWIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
146 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
147 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
148 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
149 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
150 TWARDOWSKI Wiktor 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
151 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
152 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
153 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
154 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
155 WĄSEK Emanuel 2001-06-09 MKS Żywiec SLK
156 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
157 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
158 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
159 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
160 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
161 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
162 WITALEC Marcin 2003-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
164 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
165 WÓJCIK Andrzej 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
166 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
167 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
168 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
169 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
170 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
171 WRÓBRL Igor 2005-08-19 AL WF Krzeszowice MLP
172 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
173 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
174 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
175 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 1980-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
176 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
177 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
178 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
179 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
180 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
181 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
182 ZYGMUNT Adam 2002-12-18 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10534715652466sekund