KAROLCZUK Paulina
2001-08-01
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Aniela 2001-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-01 UKS Czwórka Białystok POD
3 BADURA Adrianna 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
4 BARDEL Martyna 2001-01-22 MLKS Agros Żary LBU
5 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BˇK Marlena 2001-01-01 GS Supra¶l POD
7 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
8 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
9 BIELAWSKA Julia 2001-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
10 BIEŁACH Wioleta 1999-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
11 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
12 BOROWA Daria 2000-01-01 PG Sidra POD
13 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
14 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
16 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 CYMBOR Patrycja 2000-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
18 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
20 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
21 FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
22 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 KS Wejher Wejherowo POM
23 GILEWSKA Urszula 2000-03-28 KS Podlasie Białystok POD
24 GOLA Gabriela 2001-01-30 KS Podlasie Białystok POD
25 GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
26 GROCHOWSKA Natalia 2000-07-05 KS Podlasie Białystok POD
27 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
28 HO¦CIŁO Żaneta 2003-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
29 JABŁOŃSKA Aleksandra 2001-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
30 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
31 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
32 JANOWSKA Helena 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
33 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
34 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
35 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
36 KRUCZKOW Patrycja 2001-05-02 KS Łomżanie Łomża POD
37 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
38 KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 KS Podlasie Białystok POD
39 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
40 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
41 KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 MLKS Agros Żary LBU
42 LIPIŃSKA Izabela 2000-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 LIPSKA Ewelina 2001-03-28 KS Podlasie Białystok POD
44 ŁASKA Anna 2002-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
45 ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 KS Podlasie Białystok POD
46 MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
48 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
49 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
50 MASŁOWSKA Monika 2002-06-06 KS Podlasie Białystok POD
51 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
52 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
53 MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 MLKS Agros Żary LBU
54 MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 KS Podlasie Białystok POD
55 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
56 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
57 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
58 PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 KS Podlasie Białystok POD
59 PRUSIŃSKA Kinga 2002-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
60 PUCHLIK Joanna 2000-10-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
61 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
62 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
63 SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 MKS Juvenia Białystok POD
64 SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 LUKS Eurocentr Suchowola POD
66 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
67 SNARSKA Kinga 2000-03-13 UKS Czwórka Białystok POD
68 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
69 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
70 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
71 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
72 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
73 SZARGIEJ Olivia 2002-09-24 KS Wejher Wejherowo POM
74 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
75 TAŁAŁAJ Martyna 2001-07-13 UKS Czwórka Białystok POD
76 TERLIKOWSKA Karolina 1999-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
77 WAWRENIUK Aleksandra 2001-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
78 WAWRZENIUK Natalia 2002-07-20 KS Podlasie Białystok POD
79 WEISS Wiktoria 2001-12-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
80 WEREMIEJUK Katarzyna 2000-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
81 WILCZYŃSKA Dorota 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
82 WODNIK Agnieszka 2002-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
83 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
84 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 LUKS Eurocentr Suchowola POD
85 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
86 ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
87 ZAWISTOWSKA Magdalena 1999-04-09 KS Podlasie Białystok POD
88 ZNOSKO Paulina 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD
89 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.072109937667847sekund