KAROLCZUK Paulina
2001-08-01
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Aniela 2001-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-01 UKS Czwórka Białystok POD
3 BADURA Adrianna 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
4 BARDEL Martyna 2001-01-22 MLKS Agros Żary LBU
5 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BˇK Marlena 2001-01-01 GS Supra¶l POD
7 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
8 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
9 BIELAWSKA Julia 2001-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
10 BIELSKA Edyta 2001-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
11 BIEŁACH Wioleta 1999-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
12 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
13 BOROWA Daria 2000-01-01 PG Sidra POD
14 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
15 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
16 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
18 CYMBOR Patrycja 2000-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
19 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
20 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
22 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
23 FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
24 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 KS Wejher Wejherowo POM
25 GILEWSKA Urszula 2000-03-28 KS Podlasie Białystok POD
26 GOLA Gabriela 2001-01-30 KS Podlasie Białystok POD
27 GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
28 GROCHOWSKA Natalia 2000-07-05 KS Podlasie Białystok POD
29 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
30 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
31 HO¦CIŁO Żaneta 2003-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
32 JABŁOŃSKA Aleksandra 2001-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
33 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
34 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
35 JANOWSKA Helena 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
36 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
37 KANIA Anastazja 2002-04-29 KL Iskra Białogard ZPO
38 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
39 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
40 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
41 KRUCZKOW Patrycja 2001-05-02 KS Łomżanie Łomża POD
42 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
43 KULUS Matylda 2002-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
44 KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 KS Podlasie Białystok POD
45 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
46 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
47 KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 MLKS Agros Żary LBU
48 LIPIŃSKA Izabela 2000-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 LIPSKA Ewelina 2001-03-28 KS Podlasie Białystok POD
50 ŁASKA Anna 2002-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
51 ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 KS Podlasie Białystok POD
52 MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
53 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
54 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
55 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
56 MASŁOWSKA Monika 2002-06-06 KS Podlasie Białystok POD
57 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
58 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
59 MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 MLKS Agros Żary LBU
60 MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 KS Podlasie Białystok POD
61 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
62 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
63 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
64 PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
65 PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 KS Podlasie Białystok POD
66 PRUSIŃSKA Kinga 2002-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
67 PUCHLIK Joanna 2000-10-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
68 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
69 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
70 SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 MKS Juvenia Białystok POD
71 SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 LUKS Eurocentr Suchowola POD
73 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
74 SNARSKA Kinga 2000-03-13 UKS Czwórka Białystok POD
75 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
76 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
77 STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 MKL Szczecin ZPO
78 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
79 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
80 SURA Kornelia 2002-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
81 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
82 SZARGIEJ Olivia 2002-09-24 KS Wejher Wejherowo POM
83 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
84 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 TAŁAŁAJ Martyna 2001-07-13 UKS Czwórka Białystok POD
86 TERLIKOWSKA Karolina 1999-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
87 TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
88 WAWRENIUK Aleksandra 2001-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
89 WAWRZENIUK Natalia 2002-07-20 KS Podlasie Białystok POD
90 WEISS Wiktoria 2001-12-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 WEREMIEJUK Katarzyna 2000-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
92 WILCZYŃSKA Dorota 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
93 WODNIK Agnieszka 2002-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
94 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
95 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 LUKS Eurocentr Suchowola POD
96 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
97 ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
98 ZAWISTOWSKA Magdalena 1999-04-09 KS Podlasie Białystok POD
99 ZNOSKO Paulina 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD
100 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
101 ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 MLKS Agros Żary LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.082828998565674sekund