SAPIESZKO Krzysztof
1999-01-01
PG Lipsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
CHOJNOWSKI Adam
1997-01-01
ZSOiZ Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CHRZANOWSKI Przemysław
1999-12-06
ZSEiO 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
DUDZIŃSKI Wojciech
1997-01-01
ZSHE Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DZIENISZEWSKI Grzegorz
2001-01-07
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GRYGOROWICZ Mateusz
1999-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GUTOWSKI Łukasz
2001-04-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JAMIOŁKOWSKI Radosław
1999-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KOC Daniel
1999-09-20
ZSBG Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOTOWSKI Rafał
1999-01-01
ZS 2 Grajewo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOWALCZYK Jakub
2000-01-01
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ŁĘCZYCKI Artur
2000-02-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MISZKIEL Marcin
2001-05-25
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
OLECHNO Jakub
1999-07-27
ZSOiZ Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
OLSZEWSKI Filip
2002-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
PARZYCH Mateusz
1999-10-10
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
REDUTA Tomasz
1998-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
SIEŃKO Damian
2002-01-01
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SIKORSKI Piotr
1998-06-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SOKOŁOWSKI Grzegorz
1999-02-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
SOKÓŁ Konrad
1999-01-01
VI LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
STEFANOWSKI Damian
2000-01-01
PG 4 Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SZWACZYK Michał
1996-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
TYSZKA Michał
1997-01-01
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
WARCHOŁ Kacper
2000-03-09
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ZANIEWSKI Kamil
1997-07-22
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ZAWISTOWSKI Paweł
1999-09-15
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ZDANCEWICZ Patryk
1999-06-19
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ZINKIEWICZ Grzegorz
1999-01-01
PG 3 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŻÓŁKOWSKI Jakub
2000-12-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik