JANKOWIAK Tomasz
1996-05-08
KS Team run Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKI Daniel
1999-07-23
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAKAN Piotr
2000-01-18
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BŁASZCZYK Patryk
1996-10-22
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BORATYŃSKI Dariusz
1997-09-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHRZAN Jerzy
2001-02-24
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHYLIŃSKI Mateusz
1995-05-22
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZUJKO Tymoteusz
2000-01-08
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DOBAJ Szymon
1995-09-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DRĄG Mateusz
1997-01-07
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
EBEL Grzegorz
1997-11-28
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FOBKE Piotr
2000-10-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FRYDRYCHOWSKI Piotr
1994-01-28
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GAFFKE Mateusz
2000-08-10
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GARSKI Dawid
1995-08-04
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GORZELAŃCZYK Paweł
1996-03-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GOS Kacper
2001-01-29
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GRABARCZYK Mateusz
1998-01-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GROTH Patryk
2000-01-23
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GRZELKA Jakub
2000-11-05
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GRZYBCZYK Szymon
1999-06-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GUMKOWSKI Szymon
1999-07-28
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
HASIURA Jędrzej
1997-03-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JANOWSKI Filip
1991-06-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JARZYNKA Mikołaj
1998-12-13
UKS Zaspa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KACZMAREK Mateusz
1996-03-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KACZOR Mateusz
1997-03-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KARBOWIAK Kamil
1995-05-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KIC Damian
1996-04-30
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KLEIN Oskar
2000-05-31
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KONDEJ Mateusz
1997-02-24
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOSTYCZ Grzegorz
1996-11-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOWALINA Jan
2001-01-14
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KOWALSKI Marcin
2001-02-02
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KRAUZE Bartosz
1999-04-23
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KRAUZE Robert
2001-08-12
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KRENSKI Mateusz
2000-03-21
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KROCHMAL Paweł
1993-03-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KROTLA Bartłomiej
1997-08-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KRÓL Konstanty
1999-03-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KRYZEL Daniel
2000-07-16
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KUCHARSKI Bartosz
2000-11-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KUJAWA Wiktor
1993-08-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
LEWANDOWSKI Michał
2000-10-10
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
LEWINSKI Konrad
2001-09-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LIPIŃSKI Mateusz
1999-09-23
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŁUKASIAK Kamil
2001-01-28
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MANIECKI Gabriel
2001-05-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MARMON Patryk
1997-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MARSZAŁEK Patryk
1995-05-26
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MORDEL Jan
2001-02-19
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
NIEMCZYK Mateusz
1992-09-30
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
NOWAK Dariusz
1997-11-21
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
OSTROWSKI Szymon
1995-10-07
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PAWLAK Łukasz
2001-04-10
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PEK Daniel
1991-11-28
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PIETRZAK Krzysztof
2001-05-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PIWOWARCZYK Wojciech
1994-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
POŁEĆ Damian
1997-01-14
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
RACZYŃSKI Mikołaj
1992-02-06
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
RZENIECKI Szymon
2001-02-23
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SERKOWSKI Wojciech
1997-05-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SIWEK Szymon
2001-07-19
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SKALSKI Szymon
2002-02-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SŁAWIŃSKI Damian
1987-02-07
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SOKOŁOWSKI Ryszard
1987-06-16
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SPERLING Arkadiusz
1999-03-05
SKL Filippides Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SPUSTEK Marcin
1997-05-21
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
STANIAK Jakub
2001-12-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
STEC Adam
1996-10-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
STRASZAK Piotr
2000-06-08
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
STRONGOWSKI Nikodem
2001-10-24
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
STYPUŁKOWSKI Patryk
1995-02-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SZTEJTER Jakub
2001-02-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SZWEDA Michał
2000-04-30
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SZYSZKA Michał
1999-06-04
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz
2002-09-06
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
TABOR Dominik
1995-04-24
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
TANAŚ Patryk
2000-06-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
TARASZKIEWICZ Marcin
1999-11-09
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WASIEWICZ Krzysztof
1992-01-03
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WRÓBEL Michał
2000-08-15
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ZAHORSKI Grzegorz
1999-03-09
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ZIÓŁKOWSKI Jarosław
1986-08-29
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ŻYGENDA Krzysztof
1997-03-10
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik