WISZOWATA Daria
2001-05-07
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRYSIEWICZ Julita
2001-01-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAK Marlena
2001-05-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BĄCZEK Zuzanna
2003-01-01
PG Nowogród
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIELSKA Magdalena
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BORODZIUK Adriana
2002-01-01
PG Lipsk
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUJNOWSKA Weronika
2001-10-03
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BURNIEWICZ Angelika
2000-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CIOCHANOWSKA Aleksandra
2002-03-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZERWIŃSKA Julia
2000-02-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DŁUŻNIEWSKA Klaudia
2001-03-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FALKOWSKA Ewelina
2001-11-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JAKIEL Paulina
2003-04-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JANUSZEWSKA Patrycja
2002-03-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JASKORSKA Klaudia
2001-01-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JODKOWSKA Luiza
2001-01-01
PG 18 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KARPIŃSKA Martyna Alicja
2001-05-11
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KRUAZE Gabriela
2002-09-06
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KRZYŻANOWSKA Karolina
2001-06-29
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRZYŻANOWSKA Katarzyna
2001-01-01
PG 1 Grajewo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KUTYŁO Natalia
2003-01-01
PG Miastkowo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
LICHOMSKA Gabriela
2001-10-10
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŁUBA Weronika
2001-12-31
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ŁUKASZUK Ksenia
2002-08-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MIELECH Gabriela
2001-01-31
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MLECZEK Julia
2001-12-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MOJSAK Julia
2002-11-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
OMELIANOWICZ Karolina
2000-06-24
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PIĘTKA Monika
2000-05-21
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
PIKUS Maria
2001-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
PISANKO Natalia
2000-04-30
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PUSTUŁKA Marzena
2000-05-28
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
RADZISZEWSKA Daria
2001-06-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ROMATOWSKA Anna
2002-03-08
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SAK Natalia
2003-06-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SIENKIEWICZ Katarzyna
2001-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SKIBNIEWSKA Weronika
2000-06-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SOBOLEWSKA Anna
2001-01-01
GS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SOKOŁOWSKA Angelika
2001-03-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
STRZYŻEWSKA Zuzanna
2002-03-03
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
SZABŁOWSKA Kamila
2000-05-25
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SZULC Martyna
2002-02-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SZYMBORSKA Klaudia
2001-03-06
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ŚWIDERSKA Katarzyna
2003-09-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ŚWIĘTOCHOWSKA Julia
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
TOMCZAK Zofia
2000-03-27
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
WIŚNIEWSKA Wiktoria
2001-11-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
WYSZYŃSKA Izabela
2002-08-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ZAWADZKA Zuzanna
2002-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ZEJER Martyna
2000-08-03
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik