LOTKOWSKI Mateusz
1999-02-05
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Hubert 1999-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
2 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
3 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
4 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
5 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
6 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
7 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
8 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
9 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
10 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
11 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
12 CICHOŃSKI Mateusz 1997-01-01 ZSM Białystok POD
13 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
14 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
15 DĘBIŃSKI Łukasz 1997-01-01 ZS 2 Grajewo POD
16 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
18 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
19 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
20 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
21 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
22 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
23 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
24 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
25 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Gimnazjon Suchy Las WLP
26 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
28 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
29 JELSKI Artur 1998-01-01 ZS Sokółka POD
30 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
31 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
32 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
34 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
35 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
36 KORYCKI Kamil 2000-01-01 VI LO Białystok POD
37 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
38 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
39 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
40 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 KUC Paweł 2000-09-20 ZSOiZ Mońki POD
42 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Żukowo POM
43 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 MKS Gniezno WLP
44 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
47 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
48 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
49 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
50 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 SL Olimpia Poznań WLP
51 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
52 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
53 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
54 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
55 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
56 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 RK Athletics Warszawa MAZ
57 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
58 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
59 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
60 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
61 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
62 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
63 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
64 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
67 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
68 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
70 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
71 PUSTUŁKA Konrad 1980-11-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
72 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
73 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
74 RZEPLIŃSKI Krzysztof 1998-01-01 ZSE Białystok POD
75 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 UKS Liceum sportowe Łomża POD
76 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
77 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
78 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
79 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 UKS Piast Bolków DOL
80 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
81 SUDUJKO Ryszard 1997-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
82 SZATECKI Maksymilian 1996-03-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
83 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
84 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
85 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
86 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
87 TARARUJ Sylwester 1998-03-31 KS Podlasie Białystok POD
88 TOMASZCZYK Sebastian 1998-10-22 ZSEiO 6 Łomża POD
89 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
90 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
91 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
92 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
93 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
94 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
95 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
96 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
97 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
98 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
99 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
100 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
101 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
102 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
103 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23423600196838sekund