GAWĘDZKI Jakub
2002-04-30
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
3 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
4 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
5 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
7 CZEMIEROWSKI Maciej 2002-01-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
8 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
9 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
10 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
11 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL ZTE Radom MAZ
12 JAKUBCZAK Jakub 2001-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
13 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
14 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
15 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
16 KLUCZEK Karol 2001-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
17 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
18 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
19 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 OKLA Ostrołęka MAZ
20 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 KRZYŻANOWSKI Patryk 2002-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
22 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
24 ŁUBA Damian 1999-03-11 I LO Łomża POD
25 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
26 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
27 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
28 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
30 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
31 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
32 PACIOREK Jakub 2001-01-23 UKS Varsovia Warszawa MAZ
33 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
34 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
35 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-11-02 KS Podlasie Białystok POD
37 REDYKIERT Mateusz 2000-04-04 KS Łomżanie Łomża POD
38 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
39 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
40 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
41 ROŻENKO Michał 2001-01-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
42 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
43 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
45 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
47 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
48 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
49 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
50 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
51 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
52 TOMASZCZYK Sebastian 1998-10-22 ZSEiO 6 Łomża POD
53 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
54 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
55 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 UMER Adam 2001-12-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
57 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
58 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 WOŹNIAK Julian 2001-04-03 KS Podlasie Białystok POD
60 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
61 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
62 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 UKS Varsovia Warszawa MAZ
63 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
64 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.053698062896729sekund