SIMONIUK Dawid
2000-07-24
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 2000-01-01 PG Dobrzyniewo Duże POD
2 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
3 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
4 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 BIAŁUCHA Mateusz 2000-03-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BOREJCZUK Michał 2001-01-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
7 BOREK Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
8 BUŁATEWICZ Tomasz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
9 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
10 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
11 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
12 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
13 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
14 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DĄBROWSKI Sebastian 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
16 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
17 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
18 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
19 FIGURSKI Nikodem 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
20 GAWRYLUK Konrad 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
21 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
22 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
24 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
25 HLEBOWICZ Daniel 2000-01-01 PG Czarna Białostocka POD
26 JAKSINA Jakub 2001-10-11 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
27 JAMIOŁKOWSKI Paweł 2000-01-01 niest. Białystok POD
28 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
29 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
30 JASTRZĘBSKI Krzysztof 2001-01-16 AZS UMCS Lublin LBE
31 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
32 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
33 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
34 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
35 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
36 KISZKO Maciej 2000-01-21 VI LO Białystok POD
37 KLIMEK Patryk 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
38 KONOPKA Dawid 2000-01-01 niest. Białystok POD
39 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
40 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
41 KOŚCIUK Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
42 KRAJEWSKI Adrian 2000-01-01 PG 9 Łomża POD
43 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
44 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
45 KULESZ Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
46 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
47 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
48 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
49 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
50 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
51 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
52 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
53 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
54 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
55 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
57 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
58 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
59 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
60 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
62 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
63 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
64 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
65 MILEWSKI Rafał 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
67 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
68 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
69 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
70 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
71 OSTAPOWISZ Daniel 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
72 OŻAROWSKI Łukasz 2000-01-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
73 PALAK Bartosz 2000-02-01 KS Agros Zamość LBE
74 PANASIUK Michał 1997-01-01 ZSE Białystok POD
75 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
76 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
77 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
78 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
79 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
80 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 ROUINI Adrian 1997-01-01 ZSOiZ Mońki POD
83 SAMOJŁOWICZ Tomasz 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
84 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
85 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
86 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
87 SŁOMCZYŃSKI Damian 1999-01-01 ZSR Ostrożany POD
88 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
89 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
90 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 SWORA Piotr 1999-04-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
92 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
93 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
94 TAUDUL Damian 1998-01-01 ZSZ Sokółka POD
95 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
96 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
97 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
98 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
99 WAŁKUSKI Kamil 1998-11-23 I LO Łomża POD
100 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
101 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
102 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
103 WYSOCKI Krystian 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
104 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
105 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
106 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
107 ZIEZIULA Piotr 2000-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15921902656555sekund