KOSIŃSKA Agnieszka
2001-05-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARASZKIEWICZ Wiktoria
2000-07-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARSZCZEWSKA Marta
2002-11-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIAŁA Izabela
2000-08-18
LO WYSOKIE MAZOWIECKIE
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUDZYŃSKA Ewelina
2002-03-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUJNAROWSKA Kalina
2001-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUJNOWSKA Agnieszka
2000-04-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUJNOWSKA Emilia
2002-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BUTKIEWICZ Gabriela
2003-06-25
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CIECIERSKA Sylwia
1999-01-27
PG Trzcianne
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZAJKA Patrycja
2001-05-09
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZAJKOWSKA Ewa
1998-06-05
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DAKOWICZ Angelika
2001-01-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DASZKIELEWICZ Magdalena
2000-08-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DASZKILEWICZ Magda
2000-01-01
PG 18 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DAWIDOWSKA Martyna
2001-01-01
PGS 19 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DAWIDOWSKA Sandra
1998-03-31
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DĘBOWSKA Magdalena
2001-04-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DOBROGOWSKA Magda
2001-06-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DZIĄDZIAK Patrycja
2002-01-01
ZSHE Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DZIERZBICKA Klaudia
2002-04-12
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GOGACZ Izabela
2001-05-23
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GÓRECKA Karolina
2001-04-02
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRYCZEWSKA Michalina
2000-08-28
PG 2 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRZYBOWSKA Wiktoria
2001-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
HALICKA Izabela
1999-04-27
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
JEMIELITA Aleksandra
2001-07-22
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KACZOROWSKA Olimpia
2001-08-25
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KAMIŃSKA Natalia
1999-11-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KNEZ Kinga
2001-08-24
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOMOSIŃSKA Klaudia
2001-07-29
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOPEĆ Aleksandra
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KORDAL Milena
2000-08-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KORWEK Patrycja
2001-04-30
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KRASNOBORSKA Natalia
2001-08-26
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KRUTUL Martyna
2001-07-10
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KRYŃSKA Julia
2001-10-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KUDYBA Zuzanna
2001-05-02
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KUFEL Aleksandra
2001-09-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LATO Paula
2001-07-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LIŻEWSKA Magda
2000-10-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
LUTRZYKOWSKA Paulina
1999-07-30
APLO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ŁOWCZYŃSKA Monika
2000-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ŁUCZAK Wiktoria
2002-09-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MAKIEŁKOWSKA Zuzanna
2000-05-20
PG Czarna Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MASŁOWSKA Monika
2002-06-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MISIEJKO Milena
1999-07-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MISIURA Natalia
2000-09-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MUSZYŃSKA Weronika
2001-04-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
NICZYPORUK Gabriela
2001-10-08
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
NIKITIUK Anna
2000-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
OLECHNO Aleksandra
2001-01-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
OLEKSY Agnieszka
2000-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PIEKARSKA Gabriela
2001-01-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PIJANOWSKA Sylwia
2000-02-24
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PISANKO Natalia
2000-04-30
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
POJAWA Klaudia
2001-01-01
I LO Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
POLKOWSKA Dorota
2002-05-02
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
POPŁAWSKA Agnieszka
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PSZCZOŁA Gabriela
2002-01-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ROGOWSKA Karolina
1998-01-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ROMATOWSKA Anna
2002-03-08
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
RUDZKA Patrycja
2000-04-17
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SEREWIŚ Anna
2000-08-05
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SĘKAL Aleksandra
2000-07-05
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SKIBA Natalia
2000-03-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SKWARKO Aleksandra
2002-10-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SŁOBODA Julia
2002-06-10
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SOBOLEWSKA Adrianna
2001-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SOKÓŁ Karolina
2000-02-28
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SUMKOWSKA Wiktoria
2001-07-20
PG S 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SZESZKO Dominika
2000-04-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SZMURŁO Patrycja
1999-08-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
TUZ Kinga
2002-05-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
WŁOSTOWSKA Weronika
2002-06-01
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
WOJNA Weronika
2002-09-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
WOŹNIAK Dominika
2004-05-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
WÓJCIK Natalia
2001-03-09
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
WÓJCIK Natalia
2002-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ZNOSKO Paulina
2002-10-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ŻADZIŁKO Magdalena
2000-08-10
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik