LAGA Joanna
2001-12-18
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BASIURA Julia 2003-01-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
4 BEDNAREK Monika 1999-05-24 WLKS Wrocław DOL
5 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
7 BIELAS Weronika 2001-07-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
8 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
12 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
13 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
14 CZAJKOWSKA Magda 2003-09-26 UKS Czwórka Żory SLK
15 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
16 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LDZ
17 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
18 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
19 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
20 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
21 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 GIEMZA Wiktoria 2001-05-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
23 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
24 GRADEK Roksana 2002-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
25 GRĘDA Oliwia 2001-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
26 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
27 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 HUTNICZAK Karolina 2002-11-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
29 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
30 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
31 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
32 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
33 KLUCZEWSKA Anna 2002-11-24 LKS Kłos Olkusz MLP
34 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
35 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
36 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
37 KOPKA Malwina 2003-06-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
38 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
39 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
40 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
41 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
42 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
43 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
44 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
45 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
46 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
47 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
48 MAZUR Klaudia 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
49 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
50 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
51 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
52 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
55 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
56 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
57 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
58 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
59 PAWLAK Klaudia 2001-01-12 BKL Bełchatów LDZ
60 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
61 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
62 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
63 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
64 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
65 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 SKROBISZ Julia 2000-06-15 KS AZS AWF Kraków MLP
67 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
68 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
69 STANEK Magdalena 2001-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
70 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
71 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
72 STĘPKA Patrycja 2003-12-13 UKS Czwórka Żory SLK
73 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
74 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
75 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
76 SZEWCZYK Patrycja 2002-03-15 MKS-MOS Katowice SLK
77 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
78 ŚLUSARCZYK Julia 2005-01-26 UKS Czwórka Żory SLK
79 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
80 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
81 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
82 TOMCZYK Alicja 2002-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
83 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
84 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
85 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
86 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
87 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
88 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
89 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
90 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
91 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
92 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
93 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 TS AKS Chorzów SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.092116832733154sekund