ZABDYR Bartosz
2003-06-02
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
4 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
5 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
6 BUCHACZ Kamil 2001-12-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
8 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
9 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
10 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
11 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
13 DRABIK Marcin 2003-08-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
14 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
15 DUSZA Jan 2003-11-25 UKS Kobylanka MLP
16 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
17 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 WKS Wawel Kraków MLP
18 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
19 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
20 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
21 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
22 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
23 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 KARCZEWSKI Jakub 2003-06-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
25 KESTRANEK Grzegorz 2002-03-29 WKS Wawel Kraków MLP
26 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 KISZCZAK Krystian 2003-01-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
28 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
29 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
30 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
31 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
32 KRYGOWSKI Szczepan 2003-02-15 ULKS Lipinki MLP
33 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
34 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
36 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
37 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
38 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
39 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
42 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
44 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
45 MADEJA Krzysztof 2002-07-15 MKS Tempo Kęty MLP
46 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
48 MĘDRALA Maciej 2002-10-15 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
49 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
50 MUSIAŁ Kamil 2003-09-14 ULKS Lipinki MLP
51 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
53 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
54 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
55 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
57 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
58 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
59 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
60 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
61 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
62 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
64 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
65 SUCHARSKI Jakub 2002-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
66 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
67 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
68 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
69 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
70 ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
71 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
72 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 WIĘCEK Jakub 2003-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
76 WOŚKO Kacper 2003-02-21 BKL Bełchatów LDZ
77 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
78 WÓJCIK Damian 2004-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
79 ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
80 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
81 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
82 ŻELEŹNIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.081240892410278sekund