TUCHOWSKA Zuzanna
2004-07-05
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
6 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
7 BˇK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
8 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
9 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
10 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BIELECKA Zuzanna 2004-09-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
12 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
13 BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
14 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
15 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
16 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
17 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
19 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
20 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
22 CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
23 CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 ULKS Lipinki MLP
24 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
25 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
26 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
27 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
28 DˇBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
29 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
30 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
31 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
32 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
33 DZIUBA Klaudia 2003-10-17 RMKS Rybnik SLK
34 FIJAK Ewa 1995-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
35 FILAS Amelia 2006-03-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
36 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
37 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
38 FOLWARSKA Anna 2004-01-01 niest. Kraków MLP
39 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 FORMA Angelika 2002-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
41 FRA¦ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
42 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
43 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
44 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
45 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
46 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
47 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
49 GORZKOWSKA Patrycja 2008-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
50 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
51 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
52 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
53 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
54 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
55 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
57 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
58 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
59 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
60 HAŁAT Julia 2003-06-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
61 HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
62 HRAPKOWICZ Klaudia 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
63 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
64 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
65 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
66 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
67 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
68 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
69 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
70 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
71 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
72 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
73 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
74 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
75 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
76 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
78 KLICH Magdalena 2004-09-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
79 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
80 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
81 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
82 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKL Bełchatów LDZ
83 KOMENDERA Aleksandra 2005-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
84 KONIOR Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
85 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
86 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
87 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
88 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
89 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
90 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
91 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
92 KRÓTKI Marcelina 2004-01-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
93 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
94 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
95 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
96 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
97 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
98 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
99 KUSAK Barbara 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
100 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
101 KU¬NIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
102 LANC Wiktoria 2002-02-14 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
103 LASOŃ Kamila 2005-01-01 niest. Kraków MLP
104 LASOŃ Oliwia 2004-01-01 niest. Kraków MLP
105 LAZAR Oliwia 2004-11-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
106 LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
107 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
108 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
109 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
110 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
111 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
112 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
113 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
114 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
115 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
116 MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
117 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
118 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
119 MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
121 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
122 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
124 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
125 MITERSKA Aleksandra 2003-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
126 MOL Emilia 2003-09-29 MKS-MOS Katowice SLK
127 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
128 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
129 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
130 NAJBEREK Weronika 2003-05-18 MLUKS Tarnów MLP
131 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
132 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
133 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
134 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
135 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
136 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
137 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
138 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
139 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
140 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
141 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
142 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin O¶więcim MLP
143 OLE¦ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
144 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
145 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
146 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
147 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
148 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
149 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
150 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
151 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
152 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
153 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
154 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
155 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
156 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
157 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
158 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
159 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
160 PROSZKOWIEC Kinga 2004-04-22 UKS Jedynka Tokarnia MLP
161 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
162 RACHAŃSKA Natalia 2001-08-16 MKS Iskra Pszczyna SLK
163 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
164 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
165 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
166 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
167 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin O¶więcim MLP
168 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
169 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
170 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
171 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
172 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
173 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
174 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
175 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
176 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
177 SOCHA Julia 2003-10-14 KB MOSiR Jastrzębie SLK
178 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
179 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
180 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
181 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
182 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
183 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
184 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
185 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
186 STANO Jagoda 2003-05-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
187 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
188 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
189 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
190 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
191 STEFANIAK Natalia 2004-08-26 RMKS Rybnik SLK
192 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
193 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
194 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
195 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
196 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
197 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
198 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
199 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
200 TALAGA Natalia 2003-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
201 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
202 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
203 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
204 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
205 WACIĘGA Iwona 2003-07-14 MKS Tempo Kęty MLP
206 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
207 WALICA Emilia 2003-12-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
208 WALU¦ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
209 WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
210 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
211 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
212 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
213 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
214 WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 UKS-MOS Opole OPL
215 WITOS Wiktoria 2004-07-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
216 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
217 WOLAK Anita 2004-08-20 WKS Wawel Kraków MLP
218 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
219 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
220 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
221 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
222 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
223 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
224 WRZOSEK Wiktoria 2003-03-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
225 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
226 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
227 ZAJˇC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
228 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
229 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
230 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
231 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
232 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
233 ¬RAŁKA Alicja 2003-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
234 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
235 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
236 ŻYDEK Sandra 2004-08-31 RMKS Rybnik SLK
237 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10436201095581sekund