TUCHOWSKA Zuzanna
2004-07-05
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
6 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
7 BˇK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
8 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
9 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
10 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BIELECKA Zuzanna 2004-09-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
12 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
13 BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
14 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
15 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
16 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
17 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
19 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 OKS Skra Warszawa MAZ
20 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
21 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
23 CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
24 CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 ULKS Lipinki MLP
25 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
26 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
27 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
28 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
29 DˇBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
30 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
31 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
32 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
33 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
34 DZIUBA Klaudia 2003-10-17 RMKS Rybnik SLK
35 FIJAK Ewa 1995-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
36 FILAS Amelia 2006-03-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
37 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
38 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
39 FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 RLTL ZTE Radom MAZ
40 FOLWARSKA Anna 2004-01-01 niest. Kraków MLP
41 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 FORMA Angelika 2002-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
43 FRA¦ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
44 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
45 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
46 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
47 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
48 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
49 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 GIELATA Maria 2003-10-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
51 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
52 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
53 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
54 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
55 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
56 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
57 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
58 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
60 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
61 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
62 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
63 HAŁAT Julia 2003-06-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
64 HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
65 HRAPKOWICZ Klaudia 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
66 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
67 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
68 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
69 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
70 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
71 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
72 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
73 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
74 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
75 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
76 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
77 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
78 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
81 KLICH Magdalena 2004-09-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
83 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 LUKS Podium Kup OPL
84 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
85 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKL Bełchatów LDZ
87 KOMENDERA Aleksandra 2005-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
88 KONIOR Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
89 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
90 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
91 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
92 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
93 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
94 KOZERA Natalia 2003-08-02 UKS Czapla Białe Błota KPO
95 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
97 KRÓTKI Marcelina 2004-01-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
98 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
99 KRUŻA Marcelina 2003-01-24 MKS Sambor Tczew POM
100 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
101 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
102 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
103 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
104 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
105 KUSAK Barbara 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
106 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
107 KU¬NIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
108 LANC Wiktoria 2002-02-14 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
109 LASOŃ Kamila 2005-01-01 niest. Kraków MLP
110 LASOŃ Oliwia 2004-01-01 niest. Kraków MLP
111 LAZAR Oliwia 2004-11-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 LE¦ Gabriela 2003-09-01 LKS Stal Mielec PDK
113 LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
114 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AML Słupsk POM
115 LORENC Kinga 2004-06-19 KKB MOSiR Krosno PDK
116 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
117 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
118 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
119 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
120 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
121 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
122 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
123 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
124 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
125 MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
126 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
127 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
128 MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
129 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
130 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
131 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
133 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
134 MITERSKA Aleksandra 2003-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
135 MOL Emilia 2003-09-29 MKS-MOS Katowice SLK
136 MOLEK Oliwia 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
137 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
138 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
139 MOSKAL Monika 2003-10-14 KKB MOSiR Krosno PDK
140 MRÓZ Maja 2004-12-14 LUKS Namysłów OPL
141 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
142 NAJBEREK Weronika 2003-05-18 MLUKS Tarnów MLP
143 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
144 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
145 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
146 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
147 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
148 NOWAK Kinga 2004-12-09 LKS Stal Mielec PDK
149 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
150 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
151 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
152 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
153 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
154 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
155 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin O¶więcim MLP
156 OLE¦ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
157 ORŁOWSKA Julia 2004-04-15 LKS Stal Mielec PDK
158 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
159 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
160 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
161 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
162 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
163 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
164 PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 MKS Pułtusk MAZ
165 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
166 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
167 PATEJKO Zuzanna 2003-09-16 KKB MOSiR Krosno PDK
168 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
169 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
170 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
171 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
172 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
173 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
174 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
175 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
176 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
177 PROSZKOWIEC Kinga 2004-04-22 UKS Jedynka Tokarnia MLP
178 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
179 RACHAŃSKA Natalia 2001-08-16 MKS Iskra Pszczyna SLK
180 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
181 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
182 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
183 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
184 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin O¶więcim MLP
185 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
186 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
187 SĘCZYK Andżelika 2003-03-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
188 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
189 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
190 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
191 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
192 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
193 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
194 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
195 SOCHA Julia 2003-10-14 KB MOSiR Jastrzębie SLK
196 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
197 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
198 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
199 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
200 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
201 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
202 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
203 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
204 STANO Jagoda 2003-05-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
205 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
206 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
207 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
208 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
209 STEFANIAK Natalia 2004-08-26 RMKS Rybnik SLK
210 STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 LKS Stal Mielec PDK
211 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
212 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
213 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
214 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
215 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
216 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
217 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
218 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
219 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
220 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
221 TALAGA Natalia 2003-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
222 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
223 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
224 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
225 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
226 WACIĘGA Iwona 2003-07-14 MKS Tempo Kęty MLP
227 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
228 WALICA Emilia 2003-12-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
229 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
230 WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
231 WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 MKS Sambor Tczew POM
232 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
233 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
234 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
235 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
236 WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 UKS-MOS Opole OPL
237 WILK Maria 2004-09-22 KS Komunalni Sanok PDK
238 WITOS Wiktoria 2004-07-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
239 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
240 WOLAK Anita 2004-08-20 WKS Wawel Kraków MLP
241 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
242 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
243 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
244 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
245 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
246 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
247 WRZESIŃSKA Zuzanna 2004-03-26 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
248 WRZOSEK Wiktoria 2003-03-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
249 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
250 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 KS Orzeł Warszawa MAZ
251 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
252 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
253 ZAJˇC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
254 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
255 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
256 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
257 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
258 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
259 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
260 ¬RAŁKA Alicja 2003-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
261 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
262 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
263 ŻYDEK Sandra 2004-08-31 RMKS Rybnik SLK
264 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1295530796051sekund