KWIECIŃSKI Jakub
2004-07-28
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
2 BANAŚ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
5 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
6 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
7 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
8 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
10 CHWIERUT Filip 2004-06-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
11 CIEPŁY Krystian 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
13 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
14 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
15 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
16 DRABIK Marcin 2003-08-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
17 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
18 DUSZA Jan 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
19 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
20 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
21 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
22 GAWRON Jan 2003-02-21 UKS Kobylanka MLP
23 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
25 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
26 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
27 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
29 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
30 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
31 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
32 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
34 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
35 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
36 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
37 KAMIŃSKI Mikołaj 2003-03-31 AZS UMCS Lublin LBE
38 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
39 KINALSKI Rafał 2002-04-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
40 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
41 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
42 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
43 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
44 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
45 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
46 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
47 KRUPA Wojciech 2003-11-14 ULKS Lipinki MLP
48 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
49 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
50 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
51 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
53 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
54 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
57 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
58 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
59 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
60 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
61 MIŚKIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
63 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
65 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
66 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
67 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
68 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
69 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
70 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
71 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
73 RADWAŃSKI Bartłomiej 2003-03-11 KKL Kielce SWK
74 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
75 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
76 RYLEWICZ Maciej 2004-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
77 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
78 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
79 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
81 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
82 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
83 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
84 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
85 SUMARA Oliwier 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
86 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
87 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
88 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
89 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
90 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
91 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
92 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
93 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
94 ŚWIĘCICKI Szymon 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
95 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
96 TWARDOWSKI Wiktor 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
97 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
98 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
99 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
100 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
103 WITEK Oskar 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
104 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
105 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
106 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
107 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
108 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
109 WRÓBRL Igor 2005-08-19 AL WF Krzeszowice MLP
110 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
111 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
112 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
113 ŻELASZKIEWICZ Nikodem 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.060770034790039sekund