SKIMINA Emilia
2004-02-19
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
2 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
3 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
4 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
5 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
6 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
7 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 BOCZULA Alicja 2003-09-30 KB Witar Tarnobrzeg PDK
9 BRODZIAK Milena 2005-07-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
10 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
11 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
12 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
13 CHROMIK Julia 2002-12-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
14 CZAJKOWSKA Magda 2003-09-26 UKS Czwórka Żory SLK
15 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
16 ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów MLP
17 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
18 DROŻDŻ Zofia 2002-09-28 MCKiS Jaworzno SLK
19 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 DYBALAK Marita 2004-10-28 BKL Bełchatów LDZ
21 DYDUCH Magdalena 2003-06-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
22 DZIEDZIC Monika 1998-07-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
23 FILUS Julia 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
24 FOLWARSKA Anna 2004-01-01 niest. Kraków MLP
25 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
27 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
28 GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 MUKS Płock MAZ
29 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
30 GÓRSKA-WILK Marta 2004-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
31 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
32 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
33 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
36 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
38 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
39 JEZIERSKA Emilia 2004-06-13 LKS Kłos Olkusz MLP
40 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
41 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 KIRZENIEWSKA Natalia 2004-01-02 OLA Małopolskie MLP
43 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
44 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
45 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
46 KOPEĆ Agnieszka 2001-12-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
47 KOPREK Anna 2002-08-09 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
48 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
49 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 KUSAK Barbara 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
51 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
52 LABY Sandra 2003-06-27 TL ROW Rybnik SLK
53 LASOŃ Kamila 2005-01-01 niest. Kraków MLP
54 LASOŃ Oliwia 2004-01-01 niest. Kraków MLP
55 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
56 LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
57 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
58 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
59 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 MAKUCH Julia 2004-04-16 LKS Brzezina Osiek MLP
61 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 MATUSIAK Daria 2004-05-14 BKL Bełchatów LDZ
63 MATYLA Martyna 2002-01-05 UKS Kusy Bukowno MLP
64 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
65 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
67 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
68 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
70 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
71 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
72 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
73 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
74 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
75 PALA Zuzanna 2004-08-25 LKS Pszczyna SLK
76 PAWELUS Amelia 2005-02-01 BKL Bełchatów LDZ
77 PIECHOTA Kamila 2004-11-06 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
78 PIENIEK Vanessa 2004-11-23 MKS-MOSM Bytom SLK
79 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 BKL Bełchatów LDZ
80 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
81 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
82 RODAK Weronika 2004-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
83 ROESLER Klaudia 2003-03-19 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
84 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
85 SADLAK Karolina 2003-03-22 MLUKS Tarnów MLP
86 SEREK Katarzyna 2004-08-18 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
87 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
88 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
89 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
90 SKRZYPEK Emilia 2003-08-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
91 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
92 SOROŃ Wiktoria 2003-12-16 UKS Chromik Mysłowice SLK
93 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
94 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
95 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
96 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
97 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
98 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
100 SZABLA Patrycja 2003-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
101 SZCZYPKA Roksana 2003-01-03 LKS Pogórze Skoczów SLK
102 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
103 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
104 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
105 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
106 ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 LKS Stal Mielec PDK
107 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
108 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
109 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
110 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
111 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
112 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
113 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
114 WAWRZICZEK Paulina 2001-07-28 TS AKS Chorzów SLK
115 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
116 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
117 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
118 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
119 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 LUKS Strzałków LDZ
120 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
121 ZAGÓRSKA Wiktoria 2003-08-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
122 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
123 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
124 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
125 ZIELIŃSKA Oliwia 2003-11-30 MKL Nefryt Lubartów LBE
126 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
127 ŻURADZKA Nikola 2004-06-19 OLA Małopolskie MLP
128 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.097989082336426sekund