SKIMINA Emilia
2004-02-19
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
2 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
3 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
4 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
5 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
6 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 BRODZIAK Milena 2005-07-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
8 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
9 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
10 CZAJKOWSKA Magda 2003-09-26 UKS Czwórka Żory SLK
11 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
12 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
13 DROŻDŻ Zofia 2002-09-28 MCKiS Jaworzno SLK
14 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 DYDUCH Magdalena 2003-06-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
16 DZIEDZIC Monika 1998-07-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
17 FILUS Julia 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
18 FOLWARSKA Anna 2004-01-01 niest. Kraków MLP
19 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 GÓRSKA-WILK Marta 2004-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
21 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
22 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
23 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
24 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
26 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
28 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
29 JEZIERSKA Emilia 2004-06-13 LKS Kłos Olkusz MLP
30 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
31 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 KIRZENIEWSKA Natalia 2004-01-02 OLA Małopolskie MLP
33 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
34 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
36 KOPEĆ Agnieszka 2001-12-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
37 KOPREK Anna 2002-08-09 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
38 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
39 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 KUSAK Barbara 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
41 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
42 LABY Sandra 2003-06-27 TL ROW Rybnik SLK
43 LASOŃ Kamila 2005-01-01 niest. Kraków MLP
44 LASOŃ Oliwia 2004-01-01 niest. Kraków MLP
45 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
46 LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
47 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
48 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
49 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 MATUSIAK Daria 2004-05-14 BKL Bełchatów LDZ
51 MATYLA Martyna 2002-01-05 UKS Kusy Bukowno MLP
52 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
55 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
56 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
58 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
59 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
60 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
61 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
62 PIECHOTA Kamila 2004-11-06 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
63 PIENIEK Vanessa 2004-11-23 MKS-MOSM Bytom SLK
64 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 BKL Bełchatów LDZ
65 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
66 RODAK Weronika 2004-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
67 ROESLER Klaudia 2003-03-19 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
68 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 SADLAK Karolina 2003-03-22 MLUKS Tarnów MLP
70 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
71 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
72 SKRZYPEK Emilia 2003-08-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
73 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
74 SOROŃ Wiktoria 2003-12-16 UKS Chromik Mysłowice SLK
75 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
76 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
77 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
78 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
79 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
80 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 SZABLA Patrycja 2003-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
82 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
83 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
85 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
86 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
87 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
88 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
89 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
91 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
92 WAWRZICZEK Paulina 2001-07-28 TS AKS Chorzów SLK
93 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
94 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
95 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
96 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 LUKS Strzałków LDZ
97 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
98 ZAGÓRSKA Wiktoria 2003-08-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
99 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
100 ZIELIŃSKA Oliwia 2003-11-30 MKL Nefryt Lubartów LBE
101 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
102 ŻURADZKA Nikola 2004-06-19 OLA Małopolskie MLP
103 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.44645690917969sekund