FOLWARSKA Katarzyna
2003-03-24
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
5 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
6 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
7 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
8 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 BIENIA Patrycja 2003-06-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
11 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
12 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
13 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
15 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
16 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
17 BUDNIOK Adrianna 2004-11-06 KS Victoria Trzebinia MLP
18 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
19 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
20 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
21 CEBULA Julia 2003-11-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
23 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
24 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
25 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
26 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
27 DĄBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
28 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
29 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
30 DUDEK Barbara 2003-10-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
31 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
32 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
33 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
34 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
35 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
36 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
37 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
38 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
40 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
41 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
42 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
44 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
45 GWIZDOWSKA Magdalena 2002-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
46 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
47 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
48 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
49 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
50 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
51 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
52 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
53 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
54 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
55 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
56 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
57 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
58 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
59 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
60 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
63 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
64 KLĘCZAR Aleksandra 2002-08-02 LKS Brzezina Osiek MLP
65 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
66 KOKOT Ewa 2003-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
67 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
68 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
69 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
70 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
71 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
72 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
73 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
74 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
75 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
76 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
77 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
78 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
79 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
80 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
81 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
82 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
83 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
84 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
85 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
86 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
87 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
88 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
91 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
92 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
93 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
94 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
96 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
98 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
99 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
100 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
101 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
102 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
103 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
104 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
105 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
106 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
107 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
108 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
109 PAWLUSIAK Klaudia 2003-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
110 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
111 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
112 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
113 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
114 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
115 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
116 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
117 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
118 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
119 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
120 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
121 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
122 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
123 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
124 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
125 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
126 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
127 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
128 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
129 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
130 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
131 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
132 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
133 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
134 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
135 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
136 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
137 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
138 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
139 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
140 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
141 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
142 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
143 STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 MLUKS Tarnów MLP
144 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
145 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
146 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
147 SZPILKA Weronika 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
148 SZYCHTA Małgorzata 2004-10-28 ULKS Lipinki MLP
149 ŚLIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
150 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
151 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
152 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
153 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
154 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
155 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
156 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
157 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
158 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
159 WICHER Roksana 2003-07-01 UKS Sokół Zator MLP
160 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
161 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
162 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
163 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
164 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
165 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
166 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
167 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
168 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
169 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
170 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
171 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
172 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
173 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10462284088135sekund