SADŁOWSKI Piotr
2000-10-03
UKS Liceum sportowe Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
3 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
4 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
5 BIESZKE Kacper 2003-01-12 ULKS Skoczek Pogórze POM
6 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
7 BOGUSIEWICZ Jakub 2002-08-06 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
8 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
9 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
10 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
11 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
12 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
13 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
14 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Puszcza Hajnówka POD
15 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
16 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
17 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
18 CWALINA Bartosz 2002-07-08 KS Łomżanie Łomża POD
19 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
20 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
21 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
22 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
23 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
25 DRASZKIEWICZ Jakub 2002-03-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
27 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
28 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
29 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
30 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
31 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
32 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
33 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
34 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
35 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
36 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Gimnazjon Suchy Las WLP
37 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
38 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
39 JEDAMSKI Adam 2002-03-27 UKS MOSiR Działdowo WMZ
40 KACZMAREK Michał 2000-09-09 MKS Baszta Szamotuły WLP
41 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
42 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
43 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
45 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Puszcza Hajnówka POD
46 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
47 KNAPKIEWICZ Michał 2001-04-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
48 KONIECZNY Mikołaj 1998-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
49 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
50 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
51 KOWALSKI Bartosz 2000-05-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
53 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WMZ
54 KRAIŃSKI Miłosz 2002-01-25 LUKS Start Nakło KPO
55 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
56 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
57 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
58 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Żukowo POM
59 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 MKS Gniezno WLP
60 KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
61 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
62 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
63 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
64 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
66 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 SL Olimpia Poznań WLP
67 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
68 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
69 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
70 MARKIEWICZ Dominik 1999-02-25 II LO Białystok POD
71 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
72 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
73 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
74 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
75 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
77 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
78 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
79 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
80 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
81 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
82 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
83 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
84 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
85 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
86 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
87 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
88 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
89 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
90 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
93 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
94 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
95 RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-01-01 IV LO Białystok POD
96 REGINIA Dariusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
97 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
98 ROGULSKI Łukasz 2001-05-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
99 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Puszcza Hajnówka POD
100 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
101 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
102 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
104 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
105 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
106 SIWEK Szymon 2001-07-19 UKL Feniks Świdwin ZPO
107 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 UKS Piast Bolków DOL
108 SKORUPA Dominik 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
109 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
110 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 PTT Delta Płock MAZ
111 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
112 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
113 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
114 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
115 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
116 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
117 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
118 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
119 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
120 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
121 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
122 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
123 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
124 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
125 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
126 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
127 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
128 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
129 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
130 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
131 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
132 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
133 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16043901443481sekund