BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Dominika 2001-07-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
2 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
3 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
4 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
5 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
6 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos Woźnice WMZ
7 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
8 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
9 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
10 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
11 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
12 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
13 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
14 GUZIEJKO Klaudia 2000-03-22 MKS Juvenia Białystok POD
15 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
16 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
17 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
18 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
19 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
20 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
21 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 MULKS MOS Sieradz LDZ
22 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
23 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
24 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
25 KRUK Natalia 2002-03-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
26 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
27 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
28 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
31 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
32 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
33 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
34 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
35 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
36 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
37 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
38 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
40 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
41 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
42 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
43 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
44 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
45 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
46 OKOŃ Aleksandra 2002-02-05 MKS Agros Chełm LBE
47 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
48 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
49 OSIEWSKA Dżesika 2001-10-14 OKLA Ostrołęka MAZ
50 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
51 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
52 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
53 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
55 PRANCUK Izabela 1997-09-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
56 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 WLKS Wrocław DOL
57 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
58 RUTKOWSKA Dominika 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
59 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
60 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
61 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
62 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
63 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
64 SUMIŃSKA Jolanta 2002-11-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
65 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
66 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 LKS Vectra Włocławek KPO
67 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 UKS Atos Woźnice WMZ
68 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
69 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
70 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
71 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
72 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
73 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
75 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
76 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.51107287406921sekund