RADLIŃSKI Michał
1999-10-17
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BARZYK Kamil 1999-09-28 ULKS Technik Trzcinica PDK
3 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
4 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
5 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
6 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
7 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
8 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
9 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
10 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
11 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
13 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
14 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
15 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
16 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
17 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
18 GRACA Dawid 1999-02-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
21 GROMALA Grzegorz 2000-03-21 LUKS Zabrzeg SLK
22 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
23 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
24 HARABIN Wiktor 2000-07-23 KKL Kielce SWK
25 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
28 KIEŁPIŃSKI Jan 2000-01-14 MKS-MOSM Bytom SLK
29 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
31 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
32 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
33 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
34 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
35 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
36 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
37 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
38 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
39 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
40 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
41 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
42 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
43 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
44 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
45 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
46 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
47 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
48 MAROSZ Szymon 1999-06-18 KKB MOSiR Krosno PDK
49 MAZIARZ Tomasz 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
50 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
51 MORˇG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
52 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
53 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
54 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
57 PAŃCZAK Łukasz 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
59 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
60 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
61 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
62 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
63 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
64 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
65 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
66 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
67 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
68 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
69 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
70 SKOCZYLAS Robert 1998-02-09 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
71 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
72 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 STACH Grzegorz 2002-05-20 LKS Kłos Olkusz MLP
74 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
75 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
76 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
77 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
78 ¦MIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
80 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
82 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
83 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
84 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
86 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
87 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
88 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
89 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.073492050170898sekund