BELOWSKA Aleksandra
2002-05-19
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
2 BARCZ Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
3 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
4 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
5 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
6 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
7 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
8 BILIŃSKA Nikola 2004-09-21 AZS Łódź LDZ
9 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
10 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
12 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
13 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
14 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
15 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
17 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
18 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
20 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
21 GAWEŁEK Marta 2001-01-14 UKS Czwórka Żory SLK
22 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
23 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
24 GRĘDA Oliwia 2001-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
25 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 GWIZDOWSKA Magdalena 2002-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
27 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
29 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
30 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
31 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
32 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
33 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
34 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
35 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
36 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
38 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
39 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
41 KLASIK Joanna 2002-07-01 TL ROW Rybnik SLK
42 KLĘCZAR Aleksandra 2002-08-02 LKS Brzezina Osiek MLP
43 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
44 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
45 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
46 KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
48 KOWALSKA Sara 2001-08-01 OŚ AZS Poznań WLP
49 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
50 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
51 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
52 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
53 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
54 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
55 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
56 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
57 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
58 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
59 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
60 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
61 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
62 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
63 MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
65 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
66 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
67 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
68 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
69 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
70 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
71 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
74 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS Łódź LDZ
75 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
76 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 NAPORA Patrycja 2002-03-03 MKS-MOSM Bytom SLK
78 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
80 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
81 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
82 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
83 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
84 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
85 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
86 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
87 PIĄTEK Wiktoria 2000-07-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
88 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
89 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
90 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
91 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
92 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
93 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
94 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 RZEPCZYŃSKA Klaudia 2001-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
96 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
97 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
98 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
99 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
100 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
101 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
103 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
104 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
105 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
106 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
107 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
108 SZYMCZAK Julia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
109 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
110 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
111 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
112 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
113 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
114 WĄSOWICZ Alicja 2002-03-27 MCKiS Jaworzno SLK
115 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
116 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
118 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
119 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
121 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
122 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
124 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
125 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
126 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
127 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
128 ŻWAK Emilia 2001-12-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
129 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.079246044158936sekund