BELOWSKA Aleksandra
2002-05-19
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
2 BARCZ Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
3 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
4 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
5 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
6 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
7 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
8 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
9 BILIŃSKA Nikola 2004-09-21 AZS Łódź LDZ
10 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
11 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
13 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
14 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
15 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
16 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
17 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
18 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
19 DZIEDZIC Martyna 2002-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
20 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
22 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
23 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
24 GAWEŁEK Marta 2001-01-14 UKS Czwórka Żory SLK
25 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
26 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
27 GRĘDA Oliwia 2001-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
28 GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 WKS Wawel Kraków MLP
29 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
30 GWIZDOWSKA Magdalena 2002-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
31 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
33 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
34 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
35 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
36 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
37 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
38 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
39 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
40 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
43 KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
44 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
45 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
46 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
47 KLASIK Joanna 2002-07-01 TL ROW Rybnik SLK
48 KLĘCZAR Aleksandra 2002-08-02 LKS Brzezina Osiek MLP
49 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
50 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
51 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
52 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
53 KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
54 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
55 KOWALSKA Sara 2001-08-01 OŚ AZS Poznań WLP
56 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
57 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
58 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
59 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
60 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
62 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
63 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
64 KUŹNIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
65 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
66 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
67 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
68 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
69 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
71 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
72 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
73 MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
74 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
75 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
76 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
77 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
78 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
79 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
80 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
81 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
84 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS Łódź LDZ
85 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
86 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
87 NAPORA Patrycja 2002-03-03 MKS-MOSM Bytom SLK
88 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
90 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
91 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
92 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
93 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
94 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
95 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
96 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
97 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
98 PIĄTEK Wiktoria 2000-07-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
99 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
100 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
101 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
102 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
103 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
104 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
105 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
106 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
107 RZEPCZYŃSKA Klaudia 2001-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
108 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
109 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
110 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
111 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
112 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
113 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
114 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
115 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
116 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
117 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
118 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
119 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
120 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
121 SZYMCZAK Julia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
122 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
123 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
124 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
125 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
126 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
127 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
128 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
129 WĄSOWICZ Alicja 2002-03-27 MCKiS Jaworzno SLK
130 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
131 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
133 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
134 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
135 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
136 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
137 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
138 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
139 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
140 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
141 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
142 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
143 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
144 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
145 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
146 ŻWAK Emilia 2001-12-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
147 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15940809249878sekund