SRAGA Zuzanna
2006-02-11
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ALEKSANDRA Laskowska 2006-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 AMANOWICZ Aleksandra 2005-04-10 UKS Polfin O¶więcim MLP
4 BAGIER Julia 2005-04-06 UKS Polfin O¶więcim MLP
5 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
6 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
9 BˇBEL Karolina 2005-11-14 AZS-AWF Katowice SLK
10 BˇK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
11 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
13 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
15 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 BRZOZOWSKA Zuzanna 2005-10-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
17 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
18 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
19 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
20 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
22 CHORTASZKO Wiktoria 2005-05-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
23 CIAŁOŃ Antonina 2006-02-16 KB MOSiR Jastrzębie SLK
24 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
25 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
26 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
27 DOBRZAŃSKA Adelina 2003-08-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
28 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
29 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
30 DYLIK Teresa 2005-08-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
31 DZIEKOŃSKA Maja 2005-08-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
32 DZIUMAK Anna 2004-03-24 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
33 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
34 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 FRA¦ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
36 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
37 GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 RMKS Rybnik SLK
38 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
39 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
41 GOFRON Żaneta 2002-01-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
42 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
43 GÓRSKA Julia 2006-02-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
45 GREGULEC Luiza 2005-10-19 UKS-MOS Opole OPL
46 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
47 GRONOWSKA Amelia 2005-04-03 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
48 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
49 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
51 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 HORNICKA Marzena 2004-07-30 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
53 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
55 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
56 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
57 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
58 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
59 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
60 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
61 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
62 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
63 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
64 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 KĘDZIERA Kamila 2005-01-07 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
67 KILKA Jessika 2005-04-22 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
68 KOKOT Ewa 2003-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
69 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
70 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
71 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
72 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
73 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
74 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
75 KOZOK Karolina 2006-02-14 UKS Wisła SLK
76 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
78 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
81 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
82 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
83 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
84 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
85 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
86 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
87 LATAK Laura 2005-12-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
88 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
89 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
90 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
91 LINEK Natalia 2005-03-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
92 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
93 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
94 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
95 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 MAJKA Emilia 2005-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
97 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
98 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
99 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
100 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
102 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
103 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
104 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
105 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
106 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
107 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
108 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS ŁódĽ LDZ
109 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
110 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
111 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
112 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
113 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
114 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
115 NORTHOF Nikola 2003-04-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
116 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
117 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
118 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
120 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
121 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
122 OZIĘBŁO Wanessa 2004-03-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
124 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
125 PASTUSZAK Roksana 2005-04-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
126 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
127 PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
128 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
129 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
130 POPIOŁEK Julia 2005-06-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
131 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
132 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
133 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
134 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
135 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
136 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
138 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
139 SKOCZYLAS Julia 2005-02-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
140 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
141 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
142 SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
143 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
144 SMUDA Zuzanna 2006-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
145 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
146 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
147 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
148 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
149 STANUCH Julia 2004-07-23 UKS Maraton Sękowa MLP
150 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
151 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
152 STASIAK Oliwia 2002-09-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
153 STASIK Nicole 2004-08-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
154 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
155 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
156 STRZELSKA Nadia 2002-07-22 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
157 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
158 SZEWCZYK Patrycja 2002-03-15 MKS-MOS Katowice SLK
159 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
160 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
161 ¦WIĘTEK Agata 2005-01-17 UKS Sokół Zator MLP
162 TA VAN Vanessa 2000-11-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
163 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
164 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
165 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
166 TRˇBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
167 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
168 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
169 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
170 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
171 WALU¦ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
172 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
173 WA¦NIOWSKA Oliwia 2003-12-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
174 WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
175 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
176 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
177 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
178 WODNICKA Julia 2003-08-09 GKS Piast Gliwice SLK
179 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
180 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
181 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
182 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
183 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
184 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
185 ZAJˇC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
186 ZAJˇC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
187 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
188 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
189 ZDEJSZY Marta 2006-03-13 MUKS SZS Cieszyn SLK
190 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
191 ZIĘBA Dominika 2003-04-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
192 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
193 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
194 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
195 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
196 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11471486091614sekund