SRAGA Zuzanna
2006-02-11
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Victoria Trzebinia MLP
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 AMANOWICZ Aleksandra 2005-04-10 UKS Polfin O¶więcim MLP
4 BAGIER Julia 2005-04-06 UKS Polfin O¶więcim MLP
5 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
6 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
9 BˇBEL Karolina 2005-11-14 AZS-AWF Katowice SLK
10 BˇBELEWSKA Daria 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
11 BˇBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
12 BˇK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
13 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
15 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
17 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 BRZOZOWSKA Zuzanna 2005-10-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
19 BUK Matylda 2005-04-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
20 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
21 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
22 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
23 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
25 CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 LUKS Podium Kup OPL
26 CHORTASZKO Wiktoria 2005-05-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
27 CIAŁOŃ Antonina 2006-02-16 KB MOSiR Jastrzębie SLK
28 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
29 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
30 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
31 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
32 DOBRZAŃSKA Adelina 2003-08-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
33 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
34 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
35 DYLIK Teresa 2005-08-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
36 DZIEKOŃSKA Maja 2005-08-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
37 DZIUMAK Anna 2004-03-24 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
38 FIOŁEK Wiktoria 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
39 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
40 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
42 FRA¦ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
43 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
44 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
45 GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 RMKS Rybnik SLK
46 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
47 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
49 GOFRON Żaneta 2002-01-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
50 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
51 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
52 GÓRSKA Julia 2006-02-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
54 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
55 GREGULEC Luiza 2005-10-19 UKS-MOS Opole OPL
56 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
57 GRONOWSKA Amelia 2005-04-03 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
58 GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 LUKS Podium Kup OPL
59 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
60 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
62 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 HORNICKA Marzena 2004-07-30 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
64 IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 LUKS Namysłów OPL
65 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
67 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
68 JA¦KACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
69 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
70 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
71 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
72 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
73 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
74 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
75 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
76 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
77 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
78 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
79 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
82 KĘDZIERA Kamila 2005-01-07 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
83 KILKA Jessika 2005-04-22 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
84 KLECZA Karolina 2005-03-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
85 KOKOT Ewa 2003-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
86 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
87 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
88 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
89 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
90 KOTULSKA Marianna 2008-07-31 UKS Czwórka Żory SLK
91 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
92 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
93 KOZOK Karolina 2006-02-14 UKS Wisła SLK
94 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
96 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
98 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
99 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
100 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
101 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
102 KURKOWSKA Patrycja 2005-06-02 UKS Czwórka Żory SLK
103 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
104 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
105 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
106 LASKOWSKA Aleksandra 2006-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
107 LATAK Laura 2005-12-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
108 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
109 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
110 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
111 LINEK Natalia 2005-03-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
112 LISOWSKA Daria 2005-01-01 UKS Trójka Mikołów SLK
113 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
114 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
115 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
116 ŁYCZKO Amelia 2005-01-12 MKS Tempo Kęty MLP
117 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
118 MAJKA Emilia 2005-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
119 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
120 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
121 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
122 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
123 MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
124 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
125 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
126 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
127 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
128 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
129 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
130 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
131 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS ŁódĽ LDZ
132 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
133 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
134 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
136 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
138 NORTHOF Nikola 2003-04-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
139 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
140 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
141 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
142 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
143 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
144 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
145 OZIĘBŁO Wanessa 2004-03-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
146 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
147 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
148 PASTUSZAK Roksana 2005-04-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
149 PIEKAREK Joanna 2006-01-17 LUKS Podium Kup OPL
150 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
151 PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
152 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
153 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
154 POPIOŁEK Julia 2005-06-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
155 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 BKL Bełchatów LDZ
156 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
157 PRZE¬DZINK Hanna 2006-02-07 TL ROW Rybnik SLK
158 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
159 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
160 RADECKA Alicja 2006-01-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
161 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
162 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
163 RÓŻAK Kinga 2006-09-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
164 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
165 SAŁAHUB Oliwia 2006-06-27 TS AKS Chorzów SLK
166 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
167 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
168 SKOCZYLAS Julia 2005-02-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
169 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
170 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
171 SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
172 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
173 SMUDA Zuzanna 2006-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
174 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
175 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
176 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
177 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
178 STANUCH Julia 2004-07-23 UKS Maraton Sękowa MLP
179 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
180 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
181 STASIAK Oliwia 2002-09-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
182 STASIK Nicole 2004-08-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
183 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
184 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
185 STRZELSKA Nadia 2002-07-22 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
186 SZARZYŃSKA Martyna 2004-08-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
187 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
188 SZEWCZYK Patrycja 2002-03-15 MKS-MOS Katowice SLK
189 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
190 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
191 ¦PIGIEL Anna 2006-03-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
192 ¦RUTEK Ewa 2004-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
193 ¦WIĘTEK Agata 2005-01-17 UKS Sokół Zator MLP
194 TA VAN Vanessa 2000-11-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
195 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
196 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
197 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
198 TRˇBCZYŃSKA Julia 2007-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
199 TRˇBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
200 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
201 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
202 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
203 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
204 WALCZAK Nadia 2010-01-01 BKL Bełchatów LDZ
205 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
206 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
207 WA¦NIOWSKA Oliwia 2003-12-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
208 WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
209 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
210 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
211 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
212 WODNICKA Julia 2003-08-09 GKS Piast Gliwice SLK
213 WOJTAS Marta 2005-06-19 UKS-MOS Opole OPL
214 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
215 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
216 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
217 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
218 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
219 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
220 ZAJˇC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
221 ZAJˇC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
222 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
223 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
224 ZDEJSZY Marta 2006-03-13 MUKS SZS Cieszyn SLK
225 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
226 ZIENKIEWICZ Anna 2004-02-07 UKS-MOS Opole OPL
227 ZIĘBA Dominika 2003-04-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
228 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 LUKS Podium Kup OPL
229 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
230 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
231 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
232 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
233 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11553907394409sekund