SRAGA Jakub
2005-01-24
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BALANIUK Artemii 2004-11-03 LKS Kłos Olkusz MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
5 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
6 BERNACIK Pascal 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
7 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
8 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
9 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
10 BOGDAŃSKI Kacper 2005-10-17 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
11 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
13 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
16 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
17 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
18 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
19 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
20 GABRYŚ Bartosz 2005-08-12 LKS Brzezina Osiek MLP
21 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
22 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
23 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
24 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
25 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
27 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
28 IZDEBSKI Michał 2003-02-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
29 JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 WKS Wawel Kraków MLP
30 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
31 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
32 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
33 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
34 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
35 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
36 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
37 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 LKS Resovia Rzeszów PDK
38 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
39 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
40 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
41 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
42 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
43 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
44 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
45 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
46 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
47 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
48 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
49 KUCA Miłosz 2003-01-28 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
50 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
51 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
52 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
54 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
55 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
56 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
57 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
58 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
59 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
60 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
61 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
62 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
63 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
64 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 MUSIAŁ Kamil 2003-09-14 ULKS Lipinki MLP
66 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
67 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
68 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
69 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
70 PENKAL Emil 2004-08-28 LKS Kłos Olkusz MLP
71 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
72 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
73 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
75 RAŁ Mateusz 2005-03-01 UKS Sokół Zator MLP
76 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
77 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
78 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
79 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
80 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
81 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
82 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
83 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
84 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
85 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
86 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
87 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
88 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
89 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
90 ŚWIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
91 ŚWIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
92 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
93 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
94 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
95 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
97 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
98 WÓJCIK Paweł 2005-11-16 OLA Małopolskie MLP
99 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
100 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
102 ZADWORNY Franciszek 2005-08-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
103 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
104 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 UKS Kobylanka MLP
105 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
106 ZIOBROWSKI Kamil 2003-09-09 ULKS Lipinki MLP
107 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
108 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
109 ŻWIROWSKI Aleksander 2003-01-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18930196762085sekund