BYDOŃ Oskar
2004-01-02
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BALANIUK Artemii 2004-11-03 LKS Kłos Olkusz MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
5 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
6 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
7 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
8 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
9 BOHATYROWICZ Fabian 2004-04-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
10 BORKOWSKI Marcin 2004-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
11 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
13 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
15 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
16 CHWAST Klaudiusz 2004-12-14 LKS Kłos Olkusz MLP
17 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
19 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
20 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
21 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
22 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
23 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
24 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
25 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
26 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
27 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
28 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
29 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
30 FRˇCZEK Kamil 2004-05-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
32 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
33 GABRYEL Maksymilian 2004-01-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 GABRY¦ Kacper 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
35 GACEK Damian 2003-04-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
36 GAJEK Mateusz 2004-03-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
37 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
38 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 UKS-MOS Opole OPL
41 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
42 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
43 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
44 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
46 GRYZIK Dawid 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
47 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
48 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
49 HRYC Bartłomiej 2003-07-12 UKS Maraton Sękowa MLP
50 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
52 JERCHA Michał 2004-03-09 MKLA Łęczyca LDZ
53 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
54 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
55 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
56 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
57 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
58 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
59 KAIM Mikołaj 2004-11-08 KS Victoria Trzebinia MLP
60 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
61 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
62 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
63 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
64 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
65 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
66 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
67 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
68 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 KOREJBA Jakub 2003-03-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
70 KOSIBA Arkadiusz 2003-08-08 UKS Maraton Sękowa MLP
71 KO¬LIK Jan 2003-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
72 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
73 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
74 KRUPA Wojciech 2003-11-14 ULKS Lipinki MLP
75 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
76 KUBEŁ Marek 2004-04-08 KS Podlasie Białystok POD
77 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
78 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
79 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
80 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 LEGUT Bartłomiej 2003-01-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
82 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
84 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
85 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
86 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
87 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
88 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
89 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
90 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
91 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
92 MATEJKO Nikolas 1998-09-24 MOSiR Łaziska Górne SLK
93 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS ŁódĽ LDZ
94 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
95 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
96 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
97 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
98 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
99 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
100 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
102 NIEWIEM Wiktor 2004-02-25 MKS-MOSM Bytom SLK
103 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
105 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
106 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
107 PACHOLSKI Konrad 2003-06-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
108 PAJOR Paweł 2003-04-28 OLA Małopolskie MLP
109 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
110 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
111 PENKAL Emil 2004-08-28 LKS Kłos Olkusz MLP
112 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
113 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
114 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
115 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
116 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
117 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
118 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
119 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
120 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
121 PYTLIK Marcel 2003-04-15 KS Victoria Trzebinia MLP
122 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
123 RADWAŃSKI Bartłomiej 2003-03-11 KKL Kielce SWK
124 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
125 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
126 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
127 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
128 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
129 SARGALSKI Szymon 2003-11-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
130 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
131 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
132 SITO Konrad 2004-08-13 LKS Stal Mielec PDK
133 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
134 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
136 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
137 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
138 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
139 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
140 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
141 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
142 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
143 SZENFELD Patryk 2004-06-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
144 SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
145 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
146 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
147 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
148 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
149 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
150 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
151 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
152 ¦WIˇTEK Łukasz 2004-10-09 ULKS Lipinki MLP
153 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
154 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
155 ¦WIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
156 ¦WIĘCICKI Szymon 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
157 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 BKL Bełchatów LDZ
158 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
159 TWARDOWSKI Wiktor 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
160 TYMOSZUK Dominik 2002-02-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
161 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
162 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
163 WALCZAK Andrzej 2005-05-31 TL ROW Rybnik SLK
164 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
165 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
166 WDANIEC Szymon 2001-06-18 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
167 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
168 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
169 WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
170 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
171 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
172 WITEK Oskar 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
173 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
174 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
175 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
176 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
177 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
178 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
179 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE
180 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
181 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
182 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
183 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
184 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
185 ŻELASZKIEWICZ Nikodem 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
186 ŻERDA Piotr 2004-03-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11899709701538sekund