MORAWSKI Kacper
2002-03-26
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
3 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
4 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
5 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
7 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
8 BE¦KA Dominik 2001-06-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
9 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
10 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
11 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
12 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
13 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
15 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
16 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
17 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
18 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
19 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
20 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
21 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
22 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
23 CZAK Jakub 2001-05-29 LKS Lubusz Słubice LBU
24 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
25 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
26 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
27 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
28 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
29 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
30 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
31 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
32 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
33 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
34 FRˇCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
35 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
36 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
37 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
38 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 GAWENDA Rafał 2002-11-20 TS AKS Chorzów SLK
40 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
42 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
43 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
44 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
45 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
46 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
47 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
48 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
49 HOŁUJ Jakub 2001-02-07 MUKS Gim 2 Nysa OPL
50 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 JAKUBIEC Wiktor 2001-09-16 WKS Wawel Kraków MLP
52 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
53 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 JA¦KIEWICZ Adam 2002-03-19 MKLA Łęczyca LDZ
55 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
57 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
58 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
59 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
60 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
61 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
62 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
63 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
64 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
65 KORDY¦ Mariusz 2001-10-05 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
66 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
67 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
68 KOWALISZYN Patryk 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
69 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
70 KOZIEŁ Igor 2003-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
71 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
72 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
73 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
74 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
75 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
76 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
77 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
78 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
79 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
80 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
82 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
84 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
85 ŁACINIK Klaudiusz 2001-06-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
86 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
87 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
88 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
89 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
90 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
91 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
92 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
93 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
94 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
95 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
96 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
97 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
99 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
100 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 NAWROT Jacek 2001-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
102 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
103 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
105 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
106 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
107 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
108 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
109 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
110 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
111 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
112 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
113 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
115 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
116 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
117 PODSIEDLIK Mateusz 2002-02-08 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
118 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
119 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
120 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
121 PRZEPIÓRA Wiktor 2001-03-21 PLKS Gwda Piła WLP
122 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
123 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
124 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
125 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
126 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier 2001-06-06 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
127 ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
128 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
129 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
130 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
131 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
132 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
133 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
134 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
135 SŁABOŃ Jakub 2001-10-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
136 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
137 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
138 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
139 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
140 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
141 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
142 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
143 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
144 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
145 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
146 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
147 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
148 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
149 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
150 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
151 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
152 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
153 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
154 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
155 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
156 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
157 ¦MIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
158 ¦WIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
159 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
160 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
161 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
163 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
164 ULBRYCH Kamil 2001-08-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
165 URBAŃCZYK Dominik 2001-12-16 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
166 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
167 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
168 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
169 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
170 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
171 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
172 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
173 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
174 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
175 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
176 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
178 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
179 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
180 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
181 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
182 WRÓBLEWSKI Mikołaj 2002-04-25 LUKS Strzałków LDZ
183 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
184 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
185 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
186 ZACZEK Artur 1989-02-28 O¦ AZS Poznań WLP
187 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
188 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
189 ZEMMER Dawid 2001-09-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
190 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 UKS Kobylanka MLP
191 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
192 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
193 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
194 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
195 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
196 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
197 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
198 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
199 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
200 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12935495376587sekund