JAROSZ Kamil
1999-03-16
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ARTEMIUK Damian
1999-06-09
IV LO BIAŁYSTOK
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAGAN Karol
1997-10-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRODZIK Kacper
1999-01-01
TL Białowieża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUDZISZEWSKI Jakub
1998-01-01
ZSOiP Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHABEREK Damian
1999-02-11
I LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHLUDZIŃSKI Rafał
2000-01-23
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHOIŃSKI Piotr
1999-06-13
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHOJNOWSKI Bartosz
1997-03-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHOMKO Dawid
1998-05-17
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CIEŚLUKOWSKI Przemysław
1988-04-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DUDA Andrzej
2001-09-11
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DYLEWSKI Mateusz
1999-05-30
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DZWONKOWSKI Mateusz
1999-11-01
I LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRABOWSKI Krystian
1998-11-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
HAPONIK Kacper
1999-04-14
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JAKSINA Jakub
2001-10-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JAMIOŁKOWSKI Radosław
1999-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JANUSZCZYK Kamil
1998-05-26
MLKS Czarni Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JAROSZEWICZ Ernest
1999-12-04
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JÓZEFOWICZ Paweł
1999-04-04
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KAJEWSKI Robert
1999-08-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KALINOWSKI Kamil
2001-08-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KARCZEWSKI Andrzej
1998-01-11
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KONSTANTY Mateusz
1998-11-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KRAWCZYK Kacper
2002-07-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KURZYNA Paweł
1999-01-04
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
LISZEWSKI Michał
1997-09-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ŁANIEWSKI Mateusz
1998-11-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŁYSKAWY Przemysław
1999-01-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MALINOWSKI Mateusz
2000-10-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MAŃCZUK Piotr
1998-04-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MARCINIAK Wiktor
2000-03-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MARKOWSKI Jakub
2002-03-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MIECZKOWSKI Dominik
2000-02-02
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MIELNICZEK Mateusz
1997-05-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MOZOLEWSKI Damian
2000-07-21
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MUCZYŃSKI Jakub
2000-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MURAWSKI Kacper
2002-06-22
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PARZYCH Mateusz
1999-10-10
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PERKOWSKI Tomasz
2000-07-14
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PIECHOWSKI Damian
1999-10-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PIEŃKOS Łukasz
1998-12-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PIZOŃ Piotr
2000-02-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PÓŁTORAK Szymon
1998-07-25
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PYCHNER Jakub
1999-11-13
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
RAJTAK Grzegorz
1999-01-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ROGIŃSKI Hubert
2001-09-04
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SERWATKO Kacper
1999-06-28
ZSWiO nr 7 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SINIŁO Krystian
2000-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SOKOŁOWSKI Grzegorz
1999-02-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
STUKAN Maciej
1998-10-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SZYMAŃSKI Damian
2000-01-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
TARKOWSKI Piotr
1999-08-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
TURECKI Mateusz
1998-02-05
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
TYDMAN Kacper
1999-03-03
LO Sejny
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
TYMIŃSKI Jakub
1998-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WAŁKUSKI Kamil
1998-11-23
I LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WĄDOŁOWSKI Michał
1997-09-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WIĄCEK Jan
2001-12-18
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ZAŁUSKI Szymon
2000-02-23
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŻÓŁKOWSKI Jakub
2000-12-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik