MIŚTAK Nikodem
2003-07-11
MLUKS Tarnów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁUT Jakub 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
4 BAREJA Filip 2003-06-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
5 BARTECZKA Bartek 2003-03-03 BKS Bydgoszcz KPO
6 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BŁAŻEJ Karol 2001-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
8 BRACKI Jakub 2003-03-16 LUKS Strzałków LDZ
9 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
11 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
12 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
13 CHOIŃSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
14 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
15 CHUDY Mateusz 2005-07-04 UKS Polfin Oświęcim MLP
16 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
17 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
18 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
20 DŁUGOPOLSKI Krystian 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
21 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
22 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
24 GAWRON Jan 2003-02-21 UKS Kobylanka MLP
25 GORZYNIK Bartosz 2001-05-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
27 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
28 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
29 GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 KS Wejher Wejherowo POM
30 HABOWSKI Jakub 2001-07-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
31 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
32 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
33 IWAŃSKI Łukasz 2001-12-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 JACHYM Jakub 2001-07-13 LKS Stal Mielec PDK
35 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
36 JAGIEŁŁO Patryk 1995-01-13 ULKS Lipinki MLP
37 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
38 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
39 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
40 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
41 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
42 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
43 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
44 KARCZEWSKI Krzysztof 2003-09-14 WKS Wawel Kraków MLP
45 KIEŁB Kamil 2004-11-03 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
46 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
47 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
48 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
50 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
51 KOŚ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
52 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
53 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
54 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
55 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
57 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
58 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
59 ŁUBOWSKI Adam 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
60 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
61 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
62 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
63 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
64 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
65 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
66 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
67 NIKIEL Nikodem 2005-02-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
68 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
69 NOWICKI Karol 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
70 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
71 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
72 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
74 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
75 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
76 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
78 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
79 PIÓRKOWSKI Kacper 2003-09-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
81 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
82 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
83 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
84 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
85 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
86 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
87 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
88 ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 UKS Achilles Leszno WLP
89 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 RURAK Dawid 2004-02-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
91 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
92 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
93 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
94 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
95 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 SOŁTYS Kamil 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
97 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
98 STERLINGOW Borys 2003-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
99 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
100 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
101 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
102 SUMARA Dawid 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
103 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
104 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
105 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
106 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
107 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
109 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
110 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
111 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
112 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
113 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
114 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
115 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
116 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
117 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
118 WĄŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
119 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
120 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
121 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
122 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
124 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
125 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
126 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
127 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
128 WÓDZ Igor 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
129 WÓJCIK Damian 2004-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
130 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
131 WÓJCIK Mateusz 2006-01-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
132 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
133 WRÓBEL Mateusz 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
134 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
135 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
136 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
137 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
138 ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
139 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.093513011932373sekund