HARASIMCZUK Damian
2002-01-27
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mateusz 2000-10-20 KS Podlasie Białystok POD
2 ALETUROWICZ Jakub 2000-04-06 PGS 19 Białystok POD
3 CICHOŃ Wojciech 2002-01-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
4 DĄBROWSKI Kacper 2002-10-28 MKS Juvenia Białystok POD
5 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
6 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
7 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
8 GRYTA Jacek 2003-03-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
9 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
11 JAKSINA Jakub 2001-10-11 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
12 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
13 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
14 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
15 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
16 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
17 KOPAŃKO Szymon 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
18 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 LKS Lubawa WMZ
19 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
20 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
21 KROPIEWNICKI Grzegorz 2000-01-01 niest. Białystok POD
22 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
24 KUKLEWICZ Jakub 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
25 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
26 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
27 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
28 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
29 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
30 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
31 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
32 MANDZIUK Michał 2002-01-19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
33 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
34 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
35 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
36 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
37 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
40 PLONA Nikodem 2003-08-12 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
41 POLAKOWSKI Paweł 2000-01-01 PG 12 Białystok POD
42 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 LKS Sprinter Siemiatycze POD
43 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
44 RYDZ Paweł 2002-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
45 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
46 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
47 SKUTNIK Albert 2002-04-16 MKS Juvenia Białystok POD
48 STANIURSKI Marcin 2000-01-01 niest. Białystok POD
49 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
50 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 SZCZEPANEK Bartosz 2003-04-11 UKS Atos Woźnice WMZ
52 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
53 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
54 TUSTANOWSKI Michał 2002-12-17 AZS UMCS Lublin LBE
55 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
56 WEJDA Radosław 2000-04-01 ZSE Białystok POD
57 WIŚNIEWSKI Cezary 2000-01-01 niest. Białystok POD
58 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
59 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
61 ŻELAZOWSKI Jakub 2000-09-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
62 ŻÓŁKOWSKI Jakub 2000-12-20 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.053333044052124sekund