TODORCZUK Filip
1999-10-22
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANIOŁKOWSKI Tomasz 1999-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
2 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
3 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
4 COŁTA Kamil Jakub 2000-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
5 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
6 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
7 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
9 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
10 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
12 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
14 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
15 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
16 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
18 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
19 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
20 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
21 ŁĘPICKI Maciej 1999-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
22 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
23 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
24 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
25 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
26 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
27 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
28 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
29 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
30 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
31 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
33 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
34 TRZECIAK Adam 2000-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
35 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
36 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
37 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
38 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.032778978347778sekund