TODORCZUK Filip
1999-10-22
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANIOŁKOWSKI Tomasz 1999-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
2 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
3 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
4 COŁTA Kamil Jakub 2000-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
5 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
6 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
7 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
9 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
10 FRANKOWSKI Fabian 2001-01-01 Gimnazjum SMŚR Białystok POD
11 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
13 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
15 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
16 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
17 KLIMCZOWICZ Michał 2002-01-01 ZSHE Białystok POD
18 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
20 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
21 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
22 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
23 ŁĘPICKI Maciej 1999-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
24 ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 KS Podlasie Białystok POD
25 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
26 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
27 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
28 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
29 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
30 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
31 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
32 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
33 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
34 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
35 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
37 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
38 TRZECIAK Adam 2000-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
39 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
40 WASIK Maciej 2001-01-01 niest. Białystok POD
41 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
42 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
43 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
44 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.045619964599609sekund