ZACZKIEWICZ Wiktoria
2001-08-04
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 AUGUSTYNOWICZ Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
3 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
4 BIAŁOKOZOWICZ Magdalena 2001-01-11 MKS Juvenia Białystok POD
5 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BRZOZOWSKA Maria 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
7 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
8 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
9 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
10 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
11 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 FILIŃSKA Monika 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 FLIS Zofia 2002-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
14 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
15 GIERAŁTOWSKA Kamila 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
16 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
17 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
18 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
19 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
20 KOMOSA Edyta 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
21 KOPEĆ Natalia 2001-07-17 KS Łomżanie Łomża POD
22 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
23 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
24 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
25 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 KS Łomżanie Łomża POD
26 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
27 ŁUKOWSKA Paulina 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
28 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 LUKS Orkan Września WLP
29 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
30 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
31 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
32 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
33 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
34 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
35 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
37 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
38 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
39 OSTASIEWICZ Natalia 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
40 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
41 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
42 PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
43 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
46 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
47 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
48 RUTKOWSKA Maja 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
49 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
50 SIEMIENIUK Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
51 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
53 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
54 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
55 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
56 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
58 WISZOWATA Klaudia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
59 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 MKS Juvenia Białystok POD
60 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
61 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 LUKS Eurocentr Suchowola POD
62 ŻEBROWSKA Julia 2002-11-05 KS Podlasie Białystok POD
63 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16774606704712sekund