PRACKI Kasjan
1988-01-01
LZS Płock
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANTOSZKIEWICZ Piotr
1988-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJSZCZAK Mateusz
1989-01-01
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BELTER Artur
1989-04-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIELIŃSKI Łukasz
1989-01-01
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BODUŁA Karol
1988-06-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRODOWSKI Kamil
1988-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUSZKOWSKI Janusz
1987-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CYBULSKI Krzysztof
1988-01-31
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DRÓŻDŻ Michał
1987-01-21
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FRYSZTAK Piotr
1988-02-11
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GARWACKI Jakub
1988-04-25
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GAWKOWSKI Adam
1986-04-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GˇSIEWSKI Paweł
1987-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GNATOWSKI Paweł
1987-02-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JÓ¬WIAK Marcin
1986-06-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JUREWICZ Kamil
1988-02-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KAMIŃSKI Łukasz
1987-02-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KILIAŃSKI Marcin
1986-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOZŁOWSKI Łukasz
1988-06-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KU¦MIERCZYK Krzysztof
1987-12-29
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
LEWANDOWSKI Adrian
1988-03-15
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
LIBISZEWSKI Tomasz
1989-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MAŃKOWSKI Paweł
1987-01-01
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MAZUREK Michał
1987-04-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MOSSOŃ Michał
1987-10-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
RĘBIEWSKI Tomasz
1988-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ROSIAK Kamil
1988-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ROSIAK Łukasz
1988-05-17
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SIEMIANOWSKI Artur
1988-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SIPORSKI Michał
1988-01-01
KS Glinianka Wi±zowna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SROKA Tomasz
1986-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
STRYJEK Przemysław
1986-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SZYMAŃSKI Jakub
1988-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
¦NIOSEK Przemysław
1988-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
¦WIˇTEK Łukasz
1986-09-14
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
TALACHA Janusz
1988-01-01
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
URBANEK Robert
1987-04-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
ŻEJLASKOW Oskar
1989-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik