KUTEK Łukasz
1988-01-09
AZS-AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJAK Krzysztof
1975-01-10
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAŁAMUCKI Adrian
1989-01-31
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARAN Grzegorz
1986-05-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAN Radosław
1985-01-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARON Radosław
1985-11-14
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARSZCZEWSKI Dariusz
1987-03-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BELTER Artur
1989-04-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BEŁZ Kamil
1986-04-02
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIENIEK Bartosz
1988-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BODUŁA Karol
1988-06-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOJKO Artur
1988-12-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BORKOWSKI Daniel
1984-01-03
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOSKO Michał
1988-07-25
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRODOWSKI Kamil
1988-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BUDNIK Marcin
1986-01-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUDZIEJEWSKI Kamil
1988-09-14
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CEBULA Dominik
1987-02-17
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CELMER Damian
1987-10-02
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHALABALA Michał
1984-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHRAPAN Marcin
1988-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHUSTECKI Michał
1986-03-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CICHUTA Adam
1988-05-15
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CYBULSKI Krzysztof
1988-01-31
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CZAJA Benjamin
1987-12-31
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZAJKOWSKI Przemysław
1988-10-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZARNIK Marek
1981-01-30
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ĆWIKLIŃSKI Przemysław
1988-02-11
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DOJNIA Łukasz
1985-08-02
KBWiR Dystans Ełk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DOMARADZKI Daniel
1986-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DOMINIK Wojciech
1988-08-03
ULKS Zielony D±b Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DREWNIACKI Artur
1987-04-23
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DRÓŻDŻ Marcin
1983-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DUDA Marcin
1987-08-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DYSZKIEWICZ Jacek
1988-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DZIEDZIC Sebastian
1982-08-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DZIWAK Kamil
1989-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FRˇTCZAK Tobiasz
1987-09-18
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FRYSZTAK Piotr
1988-02-11
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GAJEWSKI Mirosław
1987-07-11
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GAŁˇZKA Mariusz
1988-02-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAWIN Artur
1988-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GAWKOWSKI Adam
1986-04-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GˇSIEWSKI Paweł
1987-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GEDIGA Karol
1986-01-01
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GIBES Wojciech
1984-12-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GIŻA Jakub
1985-04-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GŁOWACZ Piotr
1989-01-01
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GOLBA Piotr
1986-07-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GOŁDYN Bartosz
1984-07-21
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GÓRZYŃSKI Marcin
1985-11-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRELA Arkadiusz
1990-10-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GRZEGORCZYK Kamil
1986-07-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GRZYWNOWICZ Mateusz
1986-05-24
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HARATYK Łukasz
1988-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
HASIEC Damian
1989-01-01
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
HAZLER Paweł
1988-01-01
MMKS D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
HODUN Michał
1983-02-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JAGUSIAK Mateusz
1986-01-11
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JANICKI Kacper
1989-05-13
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JANKOWSKI Rafał
1989-11-09
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JANUSZ Wojciech
1990-10-17
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JASIŃSKI Cyprian
1988-03-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JÓ¬WIAK Marcin
1986-06-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JUREWICZ Kamil
1988-02-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KACZAŁKO Dawid
1987-12-03
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KALINKA Radosław
1985-06-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KAMIŃSKI Kamil
1988-01-01
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KASZUBA Tomasz
1988-11-26
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KˇKOL Filip
1989-09-26
GKS Luzino
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KĘPKA Adrian
1988-01-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KIJ Radosław
1989-01-01
UKS WiR Łopuszno
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KIRYS Paweł
1989-01-01
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KLON Marcin
1988-01-07
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KLONOWICZ Krzysztof
1987-07-27
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KMICIŃSKI Maciej
1987-05-01
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOSIŃSKI Borys
1986-01-27
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOWNATKE Rafał
1985-03-24
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KRAWCZAK Przemysław
1989-09-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KRYSIUK Kamil
1988-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRZEMIŃSKI Robert
1986-06-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRZYWOSZ Bartosz
1988-01-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KRZYWOSZ Krzysztof
1983-10-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUSIAK Damian
1988-04-14
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KWA¦NIEWSKI Piotr
1985-02-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
LASOTA Marcin
1989-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
LASOTA Mariusz
1989-07-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
LENART Dariusz
1983-08-02
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LIĆWINKO Michał
1987-01-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ŁYDEK Paweł
1988-01-01
MMKS D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ŁYSIAK Karol
1989-01-01
MKS Będzin
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MAJEWSKI Tomasz
1981-08-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MAKUCH Milan
1989-09-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MALINOWSKI Dawid
1985-12-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MALIŃSKI Jarosław
1989-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MARCHEL Sławomir
1987-08-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MAREK Paweł
1987-04-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MARKIEWICZ Mateusz
1987-03-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MAZUR Adrian
1987-02-23
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MAZUREK Michał
1987-04-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MAZURKIEWICZ Daniel
1988-04-18
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MERTA Dariusz
1968-07-03
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MIELKE Sebastian
1987-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MIKOS Mateusz
1987-04-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MILKIEWICZ Arkadiusz
1987-08-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MIŁASZEWSKI Bartosz
1988-03-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MOSZYŃSKI Krzysztof
1988-05-23
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MOTUCKI Adrian
1987-02-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MROZEK Artur
1989-01-01
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MROZIK Andrzej
1984-02-29
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MUNIAK Michał
1985-06-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MYDLARZ Szymon
1988-01-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
NOWACZYK Jacek
1987-02-10
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
OGONOWSKI Radosław
1987-03-02
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
OLEKSZA Adrian
1987-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
OLSZEWSKI Radosław
1982-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
OSTANKIEWICZ Robert
1986-01-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
O¦KA Wojciech
1988-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PAJˇK Marcin
1988-01-01
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PANKAU Grzegorz
1984-01-23
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PARTYKA Konrad
1990-01-29
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PAWELSKI Grzegorz
1968-02-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PELESZCZAK Daniel
1987-06-11
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PERŻYŁO Piotr
1961-11-15
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PICHETA Kamil
1989-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PIERCHAŁA Tomasz
1988-01-01
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PIETRASZKO Michał
1988-04-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PIOTROWICZ Przemysław
1987-09-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PLEWIŃSKI Adam
1988-01-01
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PŁACZEK Łukasz
1983-07-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
POŁOM Damian
1988-04-10
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PROCH Marcin
1989-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PRZYBYŁ Marcin
1989-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PSALMISTER Mateusz
1988-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PUKAJŁO Michał
1987-06-26
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PYRA Dawid
1987-03-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
RACZYŃSKI Klaudiusz
1988-07-21
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
RADZIWON Piotr
1987-09-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
RATAJCZAK Bartosz
1985-03-18
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
ROCH Bartosz
1990-03-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ROGALSKI Tomasz
1986-05-22
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ROSIAK Łukasz
1988-05-17
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ROZPORSKI Michał
1988-12-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
RUCIOCH Krzysztof
1987-09-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
RUDA¦ Piotr
1989-01-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SIEREWICZ Kacper
1989-12-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SINIAK Szymon
1987-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SIWEK Łukasz
1990-01-01
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SKIBICKI Zdzisław
1982-08-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SKRZYPCZYK Jacek
1986-02-12
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SŁOWIŃSKI Mirosław
1987-07-26
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SŁUPKOWSKI Krzysztof
1987-02-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SMOLIŃSKI Tomasz
1987-05-05
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SOŁTYS Marcin
1989-01-16
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
STACH Jarosław
1988-01-01
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
STARZYK Jerzy
1956-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
STEĆ Łukasz
1988-10-29
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SUCHANOWSKI Maciej
1983-02-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SUCHOCKI Mateusz
1989-07-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SUFRYD Maciej
1989-01-01
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SZCZEPAŃSKI Paweł
1989-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SZUSTER Konrad
1984-01-21
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SZWAROCKI Paweł
1984-09-10
SKS Start ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SZYMCZAK Krzysztof
1987-04-23
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
¦LIWA Leszek
1979-09-20
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
¦MIAŁEK Adrian
1988-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
¦NIOSEK Przemysław
1988-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
TATARUCH Rafał
1975-07-01
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
TOCZEK Radosław
1986-12-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
TRACZ Robert
1989-06-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
URBANEK Robert
1987-04-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
WACŁAWIK Radosław
1987-04-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
WALASZCZYK Marcin
1988-07-18
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
WASYLISZYN Michał
1989-04-05
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
WDOWSKI Mateusz
1988-01-15
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
WETZEL Jarosław
1987-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
WĘGRZYN Łukasz
1986-01-01
MKS Będzin
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
WĘGRZYN Piotr
1989-10-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
WRONKA Paweł
1986-09-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
WRÓBLEWSKI Dawid
1989-02-17
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
ZAKRZEWSKI Dawid
1989-01-01
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
ZAŁOGA Emil
1989-01-10
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
ZBROSZCZYK Kamil
1987-01-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
ZDUNEK Maciej
1988-05-30
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
ZIELE¬NIK Mateusz
1989-01-01
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
ZIELIŃSKI Dominik
1980-04-25
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
ZIELIŃSKI Sylwester
1989-08-13
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
ZIĘBA Rafał
1988-02-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
ŻELE¬NIK Mateusz
1989-01-01
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
ŻUKIEWICZ Mateusz
1988-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik