NOWAK Antoni
2006-03-21
UKS Wyspiański Szubin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJEWSKI Patryk
2002-02-15
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BACKHAUS Mateusz
2002-02-18
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJRASZEWSKI Tomasz
2006-12-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAJRASZEWSKI Wojciech
2009-04-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANAŚ Mateusz
2006-07-06
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BASA Mateusz
2007-01-06
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BEDNARCZYK Igor
2006-06-16
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BONIKOWSKI Jan
2005-04-07
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRZYKCY Kamil
2006-03-21
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHMARA Sebastian
1999-12-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZARNOWSKI Robert
2001-08-27
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CZESIŃSKI Jakub
2005-01-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZYŻEWSKI Wiktor
2011-03-15
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DANHUROV Rostik
2006-07-21
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DĘBECKI Oliwier
2011-01-03
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DOBRZYŃSKI Kacper
2001-06-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DRZAZGA Krystian
2004-05-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DURA Łukasz
2007-08-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DZIEŁAK Piotr
2005-12-28
KS Biegi Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GAJOWNICZEK Kamil
2006-09-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GOLIŃSKI Stanisław
2002-07-09
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GUTRAL Miłosz
2010-05-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ISKRA Bartosz
2003-01-28
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JABŁOŃSKI Filip
2009-07-30
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JACKIEWICZ Mikołaj
2006-06-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
JANCZAK Igor
2006-01-01
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JANKOWSKI Maksymilian
2011-11-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JAWORSKI Tomasz
2006-05-08
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JEREMICZ Michał
2001-05-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JEŻEWSKI Krzysztof
2003-01-10
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JOPEK Nikodem
2011-04-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KACZMAREK Mikołaj
2006-03-14
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KALINOWSKI Michał
1993-08-31
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KALKA Jakub
2007-02-04
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KAMIŃSKI Jan
2010-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KANIEWSKI Maksymilian
2006-08-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KAŃSKI Norbert
1998-11-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KASZEWSKI Miłosz
2006-12-12
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KAZIMIERCZAK Wojciech
2006-01-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KLIMASZEWSKI Andrzej
2005-06-25
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KLISZEWSKI Patryk
2006-05-22
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOMECKI Kacper
2009-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KONDEL Damian
2008-03-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOPCZYŃSKI Kacper
2003-04-03
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOSIAK Jakub
2006-05-26
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOWALSKI Piotr
2002-01-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOWALSKI Piotr
2006-02-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRUSINOWSKI Mateusz
2010-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KSEPKA Jędrzej
2001-04-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUBIAK Oskar
2006-01-01
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUCHARSKI Kacper
2005-08-04
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KURKIEWICZ Jakub
2005-04-17
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KURZEWSKI Kacper
2006-08-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LEWANDOWSKI Maksymilian
2006-10-30
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ŁAKOMSKI Jakub
2010-06-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MADAJSKI Jakub
2006-04-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MADEJCZYK Andrzej
2006-01-01
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MAJER Mikołaj
2004-10-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MIERZWIŃSKI Ksawery
2005-11-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MINKLEJ Adrian
2005-03-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MOJSIEJ Jakub
2005-07-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
NABORCZYK Norbert
2006-09-19
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
NAPIERALSKI Krzysztof
2003-12-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
NAWROCKI Hubert
2003-10-23
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
NOGA Oskar
2003-03-25
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
OCH Jakub
2009-10-08
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
OLEJNIK Jan
2012-05-04
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
OLSZEWSKI Alan
2006-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
ORLIŃSKI Tymoteusz
2007-07-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ORMAŃCZYK Miłosz
2001-08-15
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
OSIŃSKI Mikołaj
2009-02-06
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PACYŃSKI Konrad
2001-10-20
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PAŁKOWSKI Dawid
2004-09-18
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PAŁKOWSKI Paweł
2006-03-04
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PĄGOWSKI Kacper
2001-07-05
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PIECZUŁAJTIS Patryk
2001-06-14
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PILCH Remigiusz
2010-12-22
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PIŁAT Jan
2006-01-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
POKORNIECKI Łukasz
2006-05-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
POLASZEWSKI Konrad
2006-08-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PRZYBYLSKI Marcin
2003-07-03
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PRZYSTRZELSKI Karol
2001-07-22
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
RADKE Oskar
2007-04-11
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
RADOŃ Adam
2006-01-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ROBACZEWSKI Nikodem
2007-01-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ROSA Marcel
2007-03-14
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
RUTKOWSKI Jacek
2007-03-30
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
RYNGWELSKI Mikołaj
2005-01-31
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SIKORSKI Bartosz
2010-08-13
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SKORUPSKI Mateusz
2007-06-13
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
STENGIERSKI Olivier
2010-04-30
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
STÓFF Mikołaj
2010-01-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
STROMSKI Grzegorz
2005-01-06
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SUSKI Jan
2005-03-27
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZWARNOWSKI Tadeusz
2003-10-10
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
TARGAŃSKI Paweł
2005-09-16
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
URBAŃSKI Filip
2009-03-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WEKWEJT Dawid
2009-01-24
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WESOŁOWSKI Emil
2007-01-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WIŚNIEWSKI Karol
2001-06-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WITKOWSKI Igor
2006-02-07
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WITKOWSKI Nicolas
2007-03-09
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WOJCIECHOWSKI Piotr
2005-01-11
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
WOJTAŚ Mikołaj
2007-11-13
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
WOŹNIAK Maksymilian
2006-01-01
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
WYSZYŃSKI Szymon
2007-08-10
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ZAMOROWSKI Bartosz
2003-03-31
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ZDUNEK Michał
2006-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ZIELIŃSKI Sambor
2007-11-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
ZUBEL Krystian
2001-03-09
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
ŻWIROWSKI Adam
2002-01-28
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik