WOŁUJEWICZ Katarzyna
2004-08-24
CMKL Człuchów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BEDNARSKA Katarzyna
1999-01-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIESZ Julia
2004-08-08
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BŁAŻEJEWSKA Amelia
2003-03-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BULCZAK Natalia
1998-03-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHICIAK Wiktoria
2001-02-13
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CISKOWSKA Oliwia
2003-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZAPIEWSKA Monika
1999-07-08
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CZWOJDRAK Magdalena
2003-02-07
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DOLNA Kamila
2003-04-16
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
HACZYK Marta
2003-03-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
HALK Ida
2003-07-03
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KAMIŃSKA Maria
2004-07-09
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KARCZEWSKA Zuzanna
2002-07-05
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KASAK Paulina
2003-11-04
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KASPRZAK Amelia
2003-12-22
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KICKA Gabriela
2003-06-27
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KLAS Natalia
2003-10-06
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KRYSA Zuzanna
2004-06-03
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MUSIAŁ Sandra
2004-03-10
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MUSIOŁOWSKA Julia
2003-04-14
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PELA Magdalena
2001-01-12
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PIECHOWSKA Regina
2003-01-27
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
RYBCZYŃSKA Jagoda
2000-01-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SAWCZAK Wiktoria
2004-07-08
OKA Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SKWIERAWSKA Karolina
2003-11-08
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ŚMIECHOWSKA Weronika
2004-12-24
UKS Ekoludek Szczenurze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ŚWINIARSKA Katarzyna
2003-03-03
UKS Zaspa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
TRZCIOŁEK Aleksandra
2001-01-09
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
WĄŻ Anastazja
2003-03-18
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WICZKOWSKA Julia
2004-02-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WILCZYŃSKA Aleksandra
2004-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WITEK Patrycja
2004-01-01
OKA Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ZAMBRZYCKA Julia
2004-07-08
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik