KASZEWSKI Patryk
2002-01-24
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 LKS Lubawa WMZ
2 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
3 CHĘTNIK Patryk 2002-01-01 PG Nowogród POD
4 CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 LKS Vectra Włocławek KPO
5 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
6 GEMBICKI Damian 2002-11-18 KS Podlasie Białystok POD
7 GOŁYGOWSKI Dawid 2001-11-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 GRABOWSKI Marek 2001-05-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
9 GROMKO Adrian 2001-12-01 KS Podlasie Białystok POD
10 GRYCZEWSKI Damian 2001-07-31 UKS Cyprianka KPO
11 GRYTA Jacek 2003-03-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
12 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
13 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
14 HOŁUB Jakub 2002-01-13 AZS UMCS Lublin LBE
15 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
16 JURCZUK Nektariusz 2001-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
17 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
18 KINDEUSZ Bartłomiej 2001-07-18 OKA Łomża POD
19 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
20 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
23 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
24 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
25 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
26 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
28 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
29 ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 KS Podlasie Białystok POD
30 MAKOWSKI Radosław 2002-01-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
32 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
33 MOŻDŻYŃSKI Grzegorz 2002-02-27 LKS Vectra Włocławek KPO
34 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 AZS-AWF Gorzów LBU
36 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
37 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
39 ROSZKOWSKI Patryk 2001-06-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
43 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
44 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
45 STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 UKS Cyprianka KPO
46 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
47 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
48 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
49 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
50 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Puszcza Hajnówka POD
51 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
52 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
53 ZARĘBA Mateusz 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
54 ZASKOWSKI Jan 2003-02-11 UKS Technik Augustów POD
55 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE
56 ŻWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.047368049621582sekund