RYBKA Aleksandra
2001-01-12
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
7 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
8 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
10 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
11 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
12 BRYNIARSKA Beata 1999-09-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
13 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
16 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
17 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
18 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
19 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
20 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
21 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
22 DˇBROWSKA Daria 2002-03-02 TL ROW Rybnik SLK
23 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
24 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
25 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
26 DZIEDZIC Monika 1998-07-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
27 FIEDEŃ Kinga 2003-03-10 LKS Pszczyna SLK
28 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
29 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
30 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
31 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
32 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
35 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
36 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 GĘGOTEK Hanna 2002-04-12 RMKS Rybnik SLK
38 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
39 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
40 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
41 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
42 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
43 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
44 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
45 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
46 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
47 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
48 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
50 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 O¦ AZS Poznań WLP
51 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
52 JEKIEŁEK Agata 2003-01-04 LKS Brzezina Osiek MLP
53 JÓ¬WIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
54 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
55 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
56 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
57 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
59 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
61 KOCJAN Wiktoria 2001-09-10 LKS Kłos Olkusz MLP
62 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
63 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 KOPEĆ Agnieszka 2001-12-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
65 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
66 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
67 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
68 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
69 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
70 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
71 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
72 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
73 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
74 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
76 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
77 LASKO¦ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
78 LEGIECKA Kamila 2002-01-03 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
79 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
80 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
81 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
82 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
83 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
84 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
85 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
86 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
87 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
89 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
90 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
91 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
92 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
93 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
94 MYJAK Julia 2005-12-09 UKS Kusy Bukowno MLP
95 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
98 NOWAK Zuzanna 2002-04-01 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
99 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
100 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
101 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
102 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
103 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
104 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
105 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS ŁódĽ LDZ
106 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
107 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
108 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
109 PIECHOTA Kamila 2004-11-06 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
110 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
111 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
112 POKORNY Joanna 1999-01-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
113 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
114 PRU¦ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
115 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
116 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
117 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
118 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
119 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
120 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
121 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
122 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
123 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
124 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
125 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
126 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
127 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
128 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
129 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
130 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
131 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
132 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
133 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
134 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
135 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
136 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
137 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
138 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
139 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
140 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
141 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
142 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
143 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
144 SZYMCZAK Julia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
145 ¦LIWA Aleksandra 2003-09-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
146 ¦RAMA Kamila 2002-01-12 RMKS Rybnik SLK
147 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
148 TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 MKL Toruń KPO
149 TATARA Angelika 2002-04-30 MKS-MOS Katowice SLK
150 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
151 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
152 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
153 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
154 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
155 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
156 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
157 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
158 WALU¦ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
159 WˇSOWICZ Alicja 2002-03-27 MCKiS Jaworzno SLK
160 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
161 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
162 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
163 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
164 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
165 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
166 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
167 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
168 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
169 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
170 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
171 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
172 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
173 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
174 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
175 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.099176168441772sekund