ZYCH Julia
2002-04-23
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
6 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
7 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
8 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
9 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
10 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
11 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
13 BUREJZA Wiktoria 2001-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
14 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
15 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
16 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
17 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
18 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
19 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
20 DZIRBA Małgorzata 2002-06-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
21 FILIPCZAK Amelia 2005-04-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
22 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
23 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
26 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
27 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
28 GANCARZ Karolina 2001-02-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
29 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
30 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
32 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
33 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
34 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
35 GUZY Vanessa 2001-12-04 RMKS Rybnik SLK
36 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
37 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
39 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
40 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
41 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
42 JĘDRUSIŃSKA Daria 2001-08-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
43 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
44 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
45 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
46 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
48 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
50 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
51 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
52 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
54 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
55 KORDEK Sara 2001-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
56 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
57 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
58 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
59 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
60 KRZU¦ Laura 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
61 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
62 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
63 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
64 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
65 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
66 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
67 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
68 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
69 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
70 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
71 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
72 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 MAJDAK Wiktoria 2005-02-07 MKS Żywiec SLK
74 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
75 MAJKA Emilia 2005-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
76 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
77 MAKOLA Weronika 2001-06-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
78 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
79 MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
80 MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
84 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
85 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
87 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 NOWAK Zuzanna 2002-04-01 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
89 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
91 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
92 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
93 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
94 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
95 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
96 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
97 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
98 PIˇTEK Anna 2002-04-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
99 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
100 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
101 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
102 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
103 POCHOPIEŃ Patrycja 2002-01-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
104 POLASZEK Katarzyna 2000-09-27 ULKS Lipinki MLP
105 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
106 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
107 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
108 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
109 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
110 ROSÓŁ Angelika 2001-04-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
111 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
112 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
113 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
114 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
115 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
116 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
117 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
118 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
119 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
121 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
122 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
123 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
124 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
125 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
126 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
127 STANUCH Dominika 2001-04-21 UKS Maraton Sękowa MLP
128 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
129 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
130 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
131 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
132 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
133 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
134 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
135 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
136 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
137 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
138 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
139 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
140 SZUSTAK Karolina 2004-08-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
141 SZYMAŃSKA Dominika 2001-12-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
142 ¦LIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
143 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
144 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
145 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
146 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
147 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
148 TATARCZUCH Ja¶mina 2004-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
149 TKOCZ Zofia 2003-03-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
150 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
151 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
152 TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 KKL Kielce SWK
153 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
154 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
155 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
156 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
157 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
158 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
159 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
160 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
161 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
162 WAWEŁCZYK Irena 2001-10-16 MKS-MOSM Bytom SLK
163 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
164 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
165 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
166 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
167 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
168 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
169 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
170 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
171 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
172 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
173 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
174 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
175 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
176 ŻAK Justyna 2001-06-05 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
177 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.087255001068115sekund