ŁYSIN Bartosz
2005-05-16
UKS Sokół Zator
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
2 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
3 BARON Jakub 2005-02-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
4 BERNACIK Pascal 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
5 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
6 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
7 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
10 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
11 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
12 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
13 GAŁUSZKA Mateusz 2006-01-12 UKS Sokół Zator MLP
14 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
15 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
17 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
19 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
20 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
21 HOLIK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
22 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
23 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
24 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
25 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
26 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
27 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
28 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
29 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
30 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
31 KOKOSZKA Filip 2009-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
32 KOMANDZIK Bartosz 2005-05-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
33 KORCZYK Dawid 2006-01-17 UKS Sokół Zator MLP
34 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
35 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
36 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
37 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
38 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
41 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
42 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
43 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
44 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
45 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
46 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
47 MAKAR Bartłomiej 2008-01-01 niest. Kraków MLP
48 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
49 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
50 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
51 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 MO¦ Damian 1999-09-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
53 NIKIEL Nikodem 2005-02-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
54 NOWAK Jakub 2003-09-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
57 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
58 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
59 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
60 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
61 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
62 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
63 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
64 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
65 RYCHLIK Michał 2006-06-01 UKS Sokół Zator MLP
66 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
67 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
68 SKALIŃSKI Filip 2006-07-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
69 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
70 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
71 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
72 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
73 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
74 SUŁEK Mateusz 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
75 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
76 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
77 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
78 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
79 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
80 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
81 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
82 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
84 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
86 WÓJCIK Paweł 2005-11-16 OLA Małopolskie MLP
87 WÓJCIK Wojciech 2006-03-22 UKS Sokół Zator MLP
88 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
89 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
90 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
91 ZADWORNY Franciszek 2005-08-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
92 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.74998998641968sekund