SZYMBORSKI Dawid
2006-06-14
UKS Sokół Zator
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
2 BANAŚ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARAN Kacper 2005-11-14 IKS Olkusz MLP
4 BORSUK Andrzej 2005-01-27 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
5 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
6 BUŚ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
7 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
8 DADAŚ Maciej 2006-01-01 UKS Sokół Zator MLP
9 DORSZYŃSKI Miłosz 2003-12-09 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
10 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
11 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
12 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
13 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
15 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
16 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
17 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
18 KACPRZYK Mateusz 2008-02-10 OLA Małopolskie MLP
19 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
20 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
21 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
22 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
23 KRUPA Krzysztof 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
24 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
25 LANGWIŃSKI Szymon 2005-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
26 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
27 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
28 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
29 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
30 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
31 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
32 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
33 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
34 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
35 PRZYBYŁO Mateusz 2005-01-01 ULKS Lipinki MLP
36 PYTLIK Adrian 2005-09-23 KS Victoria Trzebinia MLP
37 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
38 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
39 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
40 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
41 SMOŁKOWICZ Kacper 2006-01-01 UKS Kobylanka MLP
42 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
43 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
44 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
45 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
46 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
47 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
48 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
49 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
50 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
51 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.06047797203064sekund