ŚLIWIŃSKI Dawid
2005-04-01
UKS Sokół Zator
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARAN Kacper 2005-11-14 IKS Olkusz MLP
4 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
5 BARON Jakub 2005-02-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
6 BERNACIK Pascal 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
7 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
8 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
9 BUŚ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
10 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
11 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
12 CHUDY Mateusz 2005-07-04 UKS Polfin Oświęcim MLP
13 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
16 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
17 DADAŚ Maciej 2006-01-01 UKS Sokół Zator MLP
18 DONIEC Konrad 2006-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
19 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
20 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
21 DUTKA Jakub 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
22 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
23 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
24 FLOREK Mateusz 2006-08-03 KS Limanowa Forrest MLP
25 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
26 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
28 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
29 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
30 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
31 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
32 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
33 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
35 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
36 HOLIK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
37 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
38 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
40 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
41 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
42 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
43 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
44 KACPRZYK Mateusz 2008-02-10 OLA Małopolskie MLP
45 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
46 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
47 KAMIŃSKI Jakub 2006-07-04 UKS Sokół Zator MLP
48 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
49 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
50 KOMANDZIK Bartosz 2005-05-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
51 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
52 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
54 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
55 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
56 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
57 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
58 KRZECZEK Oskar 2006-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
59 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
60 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
62 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
63 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
64 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
66 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
67 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
68 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
70 MAKAR Bartłomiej 2008-01-01 niest. Kraków MLP
71 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
72 MATUJZA Jakub 2005-01-06 SKS Kusy Kraków MLP
73 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
74 MATYSIAK Szymon 2005-02-27 SKS Kusy Kraków MLP
75 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
76 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
77 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
79 NECZEK Wiktor 2005-04-27 MKS Tempo Kęty MLP
80 NIKIEL Nikodem 2005-02-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
81 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
82 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
83 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
84 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
85 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
86 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
87 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
88 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
89 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
91 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
92 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
93 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
94 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
95 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
96 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
97 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
98 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
99 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
100 SKALIŃSKI Filip 2006-07-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
101 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
102 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
103 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
104 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
105 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
106 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
107 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
108 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
109 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
110 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
111 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
112 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
113 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
114 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
115 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
116 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
117 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
118 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
119 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
120 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
121 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
122 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
124 WÓJCIK Paweł 2005-11-16 OLA Małopolskie MLP
125 WÓJCIK Wojciech 2006-03-22 UKS Sokół Zator MLP
126 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
127 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
128 WYKRENT Piotr 2005-05-01 MKS Tempo Kęty MLP
129 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
130 ZADWORNY Franciszek 2005-08-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
131 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
132 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
133 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.088235139846802sekund