CHODAK Paweł
2002-01-26
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJEWSKI Damian 2001-03-26 LKS Vectra Włocławek KPO
2 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
3 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
4 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
5 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
6 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 LKS Lubawa WMZ
7 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 LKS Vectra Włocławek KPO
9 CZOŁOMIEJ Michał 2002-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 DYBAŁA Łukasz 2001-09-08 AZS UMCS Lublin LBE
11 FATYGA Jakub 2001-05-26 TS Start Lublin LBE
12 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
13 GRYCZEWSKI Damian 2001-07-31 UKS Cyprianka KPO
14 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
15 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
16 JAROCKI Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
17 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
18 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
19 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
21 KOWALEWICZ Damian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
22 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
23 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
24 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
25 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
27 ŁAPIŃSKI Jakub 2002-09-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
29 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
30 MAŁYSZ Łukasz 2001-01-14 MKS Agros Chełm LBE
31 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
32 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
34 PROKOPIAK Paweł 2002-02-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
35 PRZYBOROWSKI Bartłomiej 2001-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
37 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 SAŁAK Jakub 2001-02-06 LUKS Atletic Białystok POD
39 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
40 STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 UKS Cyprianka KPO
41 STYPUŁKOWSKI Łukasz 2002-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 SZARUGA Mikołaj 2002-12-03 KS Wisła Puławy LBE
43 TOCZYŁOWSKI Maciej 2001-03-08 LUKS Atletic Białystok POD
44 USAREK Jan 2002-06-24 KS Wisła Puławy LBE
45 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
46 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
47 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 ZIELONKA Adam 2001-10-20 KS Wisła Puławy LBE
49 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
50 ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.042447090148926sekund