WOŁOSOWICZ Maciej
2002-05-31
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BIŃCZAK Franciszek 2002-05-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DZIENISZEWSKI Grzegorz 2001-01-07 UKS Technik Augustów POD
8 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
9 FRĄC Kamil 2001-01-01 Gimnazjum 2 Tomaszów Lubelski LBE
10 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
11 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
12 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
13 HERBUT Kamil 2002-01-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
14 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
15 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
16 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 KOMADA Piotr 2001-03-08 niest. Wrocław DOL
18 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
20 KRUPA Piotr 2001-10-30 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
21 KUBAS Karol 2000-05-09 niest. Rzeszów PDK
22 KUBAS Przemysław 2002-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 KUCHARSKI Filip 2001-11-19 LKS Vectra Włocławek KPO
24 KUSZ Łukasz 2003-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 LASEK Kacper 2002-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
26 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
28 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
29 MANDZIUK Michał 2002-01-19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
30 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
33 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
34 MOTYKA David 2002-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
36 OSIECKI Łukasz 2002-08-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
37 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 PICH Wiktor 2001-05-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
39 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
40 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 LKS Sprinter Siemiatycze POD
41 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 RAFAŁO Eryk 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
43 RENIEWICZ Łukasz 2001-09-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Puszcza Hajnówka POD
45 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
46 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 SIEMIENIEC Olaf 2002-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
48 SKOCZYLAS Daniel 2004-07-06 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
49 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
50 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
51 SZYC Przemysław 2001-04-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
52 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
53 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
54 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
55 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
56 WOŹNIAK Julian 2001-04-03 MKS Juvenia Białystok POD
57 WÓJCICKI Krystian 2001-01-01 PG Danówek POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.054005861282349sekund