WIERZBICKA Natalia
2002-08-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Paulina
2002-04-10
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BŁAŻEJCZUK Aleksandra
2002-03-26
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRAK Gabriela
2003-01-01
PG 12 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DOBRZYCKA Beata
2001-03-04
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GOLDA Dagmara
2002-08-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GRZYBOWSKA Wiktoria
2001-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KACZOROWSKA Olimpia
2001-08-25
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOPEĆ Natalia
2001-07-17
KS Łomżanie Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KURPIEWSKA Marta
2001-11-06
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
LASKOWSKA Aleksandra
2002-01-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
ŁUBKOWSKA Karolina
2001-03-23
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
ŁUKASZUK Ksenia
2002-08-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MICHAŁOWSKA Emilia
2002-08-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MIKIELSKA Aleksandra
2002-06-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MOJSAK Julia
2002-11-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
OLSZYŃSKA Dominika
2001-08-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PACHCIAREK Agata
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
POPKO Natalia
2001-05-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ROJ-ROJEWSKA Julia
2002-01-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ROMATOWSKA Anna
2002-03-08
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
RYDZEWSKA Karolina
2001-01-01
PG Krasnopol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SACHUK Mariya
2002-09-20
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
STĄSIK Anna
2002-08-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
TABACZYŃSKA Weronika
2001-07-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
TARNOWSKA Karolina
2003-08-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ZACZKIEWICZ Wiktoria
2001-08-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ZARĘBA Eliza
2002-01-07
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ŻUKOWSKA Dominika
2001-07-05
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik